סקירת קולקצית 2014 מבית מרדכי אברהם

03.03.14

 

סקירת קולקציות שמלות הכלה לשנה הקרובה נמשכת עוד ועוד, ואין מאושרות מאיתנו! הפעם מעלה אותנו הסקירה על כנפי הדימיון ולוקחת אותנו היישר לתוך עולמו הפנימי של מעצב האופנה מרדכי אברהם, אחרי שכבר חלק איתנו את הרגע הפרטי שלו ממש כאן. כעת, כל האלמנטים הללו מתחברים יחדיו לכדי אוסף דגמים בלתי שגרתי המצפה לנו וגם לכן בפוסט הבא.

 

 

 

 

אם יש משהו שמרדכי אינו חושש לעשות זה להעיז ולדמיין, תכונה שזיהינו כבר במסיבת החורף של ״כלות אורבניות״, שם התארח מרדכי עם עיצוביו המקוריים, אלה שאיפשרו לו גם הפעם להפתיע עם קולקציה שונה ורעננה בנוף המקומי, כזאת שמרגישה לנו לגמרי הוט קוטור.

 

 

 

 

ההשפעה העיקרית מגיעה משנות ה-70׳ ובאה לידי ביטוי בסגנון בוהמייני מעט עם שימוש בולט בתחרות ובגזרות משוחררות, לצד אלמנטים פיסוליים מעולם הארכיטקטורה. ללא ספק מדובר בשילוב שעשה לנו וואו!

 

 

 

 

הדגמים בקולקציה נעים על קו התפר העדין שבין אלגנטיות לסקסיות תוך שימוש בטקסטורות עשירות, אשר מלבד התחרות, משלבות גם אריגי חרוזים שנוצרו בעבודת יד. גם הפעם בחרנו בשלישיית הדגמים שלנו, השלישייה המנצחת:

 

תחרה אול-אובר

שמלה שלוכדת בצורה מדוייקת את ההווי של שנות ה-70׳ עם טוויסט מודרני. אותו הטוויסט בא לידי ביטוי במשחקי השקיפות לכל אורכה של השמלה, לצד גזרה נקייה וזורמת. 

 

 

שמלת הדרמה

שמלה בעלת אפקט דרמטי וקווים נועזים, מפוסלת ובעלת משחקי אורך מיוחדים. השמלה קצרה בחלקה הקידמי, עם שובל אחורי ארוך, כתפיים חדות ומפתח גב מרשים. מדובר בשמלת ערב מובהקת, כזו שיכולה בקלות רבה להתאים גם לשטיח האדום.

 

 

שמלת הנימפה

יש משהו בקלילות של השמלה הזו שמזכיר לנו את חוף הים, אך יחד עם זאת מדובר בשמלה זוהרת, האופציה המושלמת לחתונת שישי אופנתית. גם הפעם חלקה הקידמי של השמלה קצר יותר, עם שובל מאחור, אך הסילואטה הכללית נקייה הרבה יותר מקודמתה כאן למעלה, שמלת הדרמה, בשל גיזרת הסטרפלס הנונשלנטית בחלקה העליון.

 

 

תענוג אמיתי לעקוב אחר ההתפתחות המקצועית של מעצבים מוכשרים המצליחים לרגש אותנו בכל פעם מחדש, באמצעות יצירות אופנתיות ומרעננות בנוף! רוצות רק עוד ועוד!

 

קרדיטים

צילום: גורן ליובוניץ׳

שמלות כלה: מרדכי אברהם

דוגמנית: ולריה ל-mc2

איפור: שלי גפני

עיצוב שיער: בנג׳מין רוימי

 

 

מאת:כלות אורבניות