סקירת קולקצית 2014 מבית PERSY

06.03.14

 

כשיניב פרסי מעצב שמלה, בין אם מדובר בשמלת כלה או ערב, הוא רואה לנגד עיניו את התמונה המלאה ואת האופן ההרמוני שבו השמלה מתחברת לשאר הפריטים בהופעה: לשרשרת, לעגילים, לנעליים… כל זאת על מנת ליצור יחדיו הופעה מדוייקת ובלתי נשכחת. לכן כבר זמן מה הוא מעצב קולקציות תכשיטים מנצנצות וממש לאחרונה החליט לעצב גם קולקצית תכשיטים מיוחדת במינה, בעבור הכלות שלו, כן כן. כמובן שמדובר בקולקציה שמתכתבת היטב עם שמלות הכלה החדשות היוצאות מבין ידיו, וכמה שהשילוב הזה נפלא!

 

 

 

הסקירה הנוכחית שלנו מוקדשת הפעם לכל אותן כלות אורבניות חובבות הדרמה והגלאם, שכן יש לנו כאן את התמהיל שיגרום לכן להתפעל, כפי שקרה גם לנו בעת שנחשפנו לעוד ועוד דגמים מתוך הקולקציה. יניב פרסי אוהב, באמת אוהב אופנה ועל כן הוא מלביש את הכלות שלו כאילו נלקחו היישר מן השטיח האדום.

 

 

נספר לכן כי הרומן שלנו עם יניב החל לפני כמה חודשים טובים, בעת שיצא לנו להתארח בסטודיו שלו בין גיחה אחת לאחרת של המעצב הסופר-עסוק הזה לחו״ל. מאז אנו עוקבות אחר תהליך ההתפתחות שלו גם כאן וגם מעבר לים… ומדובר בתהליך מ-ר-ת-ק.

 

 

 

סקרניות לדעת מה תמצאו בקולקציה הנוכחית? בדים אשר מיובאים מצרפת ומאיטליה, המעניקים לדגמים ניחוח בינלאומי, כמו למשל: רשתות, משי, שיפון ובדי רקמה בעבודת יד. בדרך עבודותו הייחודית דואג יניב לשלב בין סגנון נקי ומדוייק לבין תוספות קטנות המייצרות את אפקט הדרמה שמזוהה כל כך עם המעצב.

 

 

ועם הקדמה שכזו, אתן לבטח כבר מעוניינות לגלות מהו הדגם הנבחר שלנו מתוך הקולקציה…

 

אז אם כבר בדרמה עסקינן, אין ספק שבחרנו את השמלה הזוהרת ביותר, כזו שלגמרי יכולה להתאים לערב האוסקר (ממש כמו זה שהתקיים רק השבוע!). יש כאן פפיון גדול הנח על חלקו התחתון של הגב ומהווה את הדובדבן האמיתי שבקצפת. חלקה העליון של השמלה מתאפיין במשחקי שקיפות ואילו החלק התחתון אליו מתווסף השובל הארוך עשויים מתחרה צפופה יותר המעניקה לשמלה מראה עשיר. אוסקר או לא?!?

 

 

תם ולא נשלם פוסט נוסף בסדרת הסקירות שלנו. כלות אורבניות יקרות, באיזו שמלה אתן התאהבתן? גלו לנו, מבטיחות לשמור על הסוד. ששש…

 

קרדיטים

צילום: איילת רבינוביץ׳-ארד

שמלות כלה ותכשיטים: יניב פרסי

איפור: נטשה דאנונה (קולקצית שמלות כלה), אורטל אלימלך פוני (קולקצית תכשיטים)

שיער: מישל תורג׳מן (קולקצית שמלות כלה), בנג׳מין רוימי (קולקצית תכשיטים)

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: