סקירת קולקצית 2014 מבית ורד גלעדי

20.02.14

 

הסופ״ש בפתח, כמה כיף, וסקירת הקולקציות שלנו ממשיכה! הפעם היא הביאה אותנו היישר לחיפה, לסטודיו של מעצבת האופנה ורד גלעדי, בחיפוש אחר שמלות הכלה המעניינות והחדשניות ביותר שיש לשנת 2014 להציע, לנו ולכלות האורבניות שלנו.

 

 

 

אמנם הנטייה הטבעית היא לשמור על קו קלאסי ואלגנטי - אך לא כך הדבר הפעם: כאן גילינו נכונות אמיתית להעיז ולהגיש טרנדים ואופנה מזוקקת, בדיוק מהסוג שמדבר אלינו כל-כך.

 

 

 

 

ורד גלעדי התארחה במסיבת האביב שלנו, שנערכה לפני כשנה, וכבר אז סימנו אותה בתור מעצבת ששווה, שווה מאוד לעקוב אחר עבודותיה. כיף גדול לראות את הדרך שעשתה מאז ועד היום, ואת החידושים הקטנים שנוספים תוך כדי.

 

 

 

אז מה חיכה לנו בקולקצית שמלות הכלה החדשה של ורד? דגמים שנראים שונה מאוד זה מזה, שכן כל דגם הוא עולם ומלואו, והמכנה המשותף הוא הדיוק שניכר בכל שמלה ושמלה: מינון נכון של טרנדיות לצד הגשה מחמיאה, שמלות ארוכות וזוהרות לצד שמלות קצרות וקלילות, שכבות טול אל מול שימוש בתחרות, חרוזים, פנינים ופפיונים. הורגלנו לראות שמלות כלה רבות שנעשה בהן שימוש ביישני מעט בתחרה, מעט פה, מעט שם. לכן, שמחנו לגלות כמה כבוד העניקה ורד לתחרה על כל סוגיה בקולקציה: תחרות גפיור, קרושה, תחרות רקומות, עדינות ועוד.

 

 

 

 

גם הפעם החלטנו לבחור בשלוש שמלות שקיבלו את תואר ההצטיינות של ״כלות אורבניות״, ולדעתינו הן ללא ספק השמלות הנכונות ביותר לשנת 2014:

 

שמלה בניחוח וינטג׳י

אחד הדגמים הבולטים לטעמינו בקולקציה הוא שילוב יפיפה בין בד בצבע ניוד שעליו הונחה תחרת גפיור לבנה, המייצרת משחקי שקיפות מעניינים ומחמיאים כאחד. נוסף לכך, השמלה שמורכבת משני חלקים שונים, יוצרת חיבור הרמוני, נעים ומעניין: הדוקה למעלה ואוורירית למטה.

 

 

שמלת פיפטיז גלאם

הדרך הטובה ביותר לתאר את השמלה הבאה, מסתכמת במילת התפעלות אחת מצידנו: ״וואו!״. אך חוץ מהאפקט הכללי המרשים, יש כאן ירידה מדוקדקת לפרטים, כמו למשל חלקה העליון והבלתי שגרתי של השמלה וחגורת הפנינים העדינה, בתוספת בחירת הבד שקשה להתעלם ממנה.

 

 

שמלת ״זרקתי על עצמי שמלת ערב הורסת״

יש משהו נינוח בשמלה הזו, אשר זורמת ברכותה ובדרך בה היא נופלת על הגוף. רק כשבוחנים את הדגם מקרוב מבינים שלמרות התחושה ה״קולית״, יש כאן שמלה מדוגמת להפליא, למשל בזכות החרוזים הקטנים המעטרים את חלקה העליון, משולבים בפסים בצורת איקס היוצרים יחדיו סילואטה ארוכה ומחמיאה לכל גוף.

 

 

גם הפעם הגענו לרגע בו אנו נאלצות להיפרד לשלום משמלות הכלה הנפלאות שראינו בקולקציה של ורד גלעדי, אך אנו מקוות שניפגוש בהן ממש בקרוב עליכן כמובן, כלות אורבניות יקרות שלנו. סקירת הקולקציות שלנו ממשיכה הלאה, ומי יודע לאן הפוסט הבא יביא אותנו… כן, כן, זה הזמן לניחושים!

 

קרדיטים

צילום: גורן ליובונצ׳יץ

שמלות כלה: ורד גלעדי

איפור: חן אלקבץ

שיער: בנג׳מין רוימי

תכשיטים: אפרת קסוטו

נעליים: Shoez Web Store

דוגמניות: אירה ל״יולי״, כריסטינה ל-״MC2״

לוקיישן: Floralis Home Fahion

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: