סקירת קולקצית 2014 מבית הילה גאון

12.03.14

 

אם יש משהו שהילה גאון מצטיינת בו, זו היכולת ללכוד את הרוח הרומנטית של כל תקופה ולהביא אותה היישר לזמננו עם טאץ׳ עדכני. האינטרפטציה האישית שלה ורכישת הכבוד לעבר, ממגנטים אותנו בכל פעם מחדש, כאשר כל דגם מעורר בנו אסוציאציות שונות ומזכיר נשכחות.

 

 

 

 

 

 

עיצוביה היפים שימשו לפני זמן קצר גם כשידוך המושלם להפקת השנה האזרחית החדשה שלנו, וסייעו לנו ליצור אווירה זוהרת, בדיוק כפי שרצינו. לכן, כשהתמונות מן הקולקציה החדשה יצאו לאור, ידענו שאנו חייבות לגלות מה יצא מבין ידיה הפעם, שכן חובבות אופנה אינן יודעות לדחות סיפוקים!

 

 

 

 

 

 

אז למרות שמדובר בקולקצית רטרו בהווייתה, היא מצליחה להיות מגוונת מאוד שכן היא שואבת השראה מתוך איורי הפינאפ של עשורים קדומים, תוך שימוש בגזרות שעון חול מחבקות. גם השימוש בבדים השונים מגוון עד מאוד ונועד להתאים את עצמו באופן מדוייק לתקופתו. כך למשל ניתן למצוא בקולקציה בדי טול, משי, טאפט ואפילו בדים עתיקים המביאים עימם דרישת שלום מן העבר… והו, עד כמה אנחנו אוהבות דרישות שלום מן הסוג הזה.

 

 

 

 

 

 

כמיטב המסורת של ״כלות אורבניות״ בחרנו גם הפעם בשלישיית דגמים, הדובדבנים שבקצפת, מתוך הקולקציה החדשה של הילה גאון. אתן מוכנות?

 

שמלת פלאפר מודרנית

הדגם הזה לוקח אותנו רחוק, כמה רחוק? עד לאמצע שנות ה-20׳, שכן יש בו איכויות המזכירות לנו מעט את שמלות הפלאפר של פעם. מדובר בחלק עליון עשוי תחרה, הפוגש באופן מפתיע טול שנופל עד לקו הרצפה ויוצר סילואטה ישרה ונקייה. בקלות רבה אנו יכולות לדמיין את השמלה הזו מככבת בתוך סצינה מתוך סרט ישן בשחור-לבן.

 

 

שמלת האר-דקו

השמלה הבאה עם העיטורים המפוסלים בחלקה העליון גם היא מזכירה לנו את ימי הזוהר והגיאומטריה שאפיינו ימים עברו בשנות ה-20׳ וה-30׳, כשהיא גורמת לתקופה הנהדרת ההיא להתעורר לחיים! גם השמלה הזו וגם קודמתה, שואבות השראה מתקופה זהה כמעט, אך כל אחת מהן מעניקה לה פרשנות שונה ורעננה.

 

 

שמלת הקלאסיקה

הפעם אנו מדלגות בקפיצות אל עבר שנות ה-40׳, רבות הודות לשילוב בין השיער הגלי של הדוגמנית לבין השמלה עצמה. הגזרה תתאים הן לכלות נוסטלגיות והן לכלות מודרניות, שכן אלמנט העל-זמניות מככב בה בזכות מפתח חזה נקי ותחרה, אך גם דיטיילס קטנים שמעניקים לה לוק עדכני יותר.

 

 

כל-כך הרבה שמלות: רומנטיות, זוהרות, נשפכות, מפוסלות… מה שבטוח: הן כולן עושות לנו טוב!

 

קרדיטים

צילום: דודי חסון

שמלות כלה: הילה גאון

איפור ושיער: נאור אפל

דוגמנית: שרה שיטרית ל״אלינור שחר״

תכשיטים: Paula Bianco

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: