סקירת קולקצית 2014 מבית ארז עובדיה

04.07.14

 

כשאנו מביטות בתמונות הקולקציה החדשה של מעצב האופנה ארז עובדיה, עולה מהן תחושת חגיגית ולא בכדי, שכן מדובר בקולקציה סימבולית המסמלת עשור שלם לפועלו בתחום עיצוב שמלות כלה. במשך עשר שנים יפייף ארז את הכלות שלו בשלל גזרות ובדים וכעת מגיעה לה נקודת שיא, בדמותה של קולקציה שמרגישה לנו לרגע כאילו אנו נוכחות במסיבת תה.

 

 

 

 

הדגמים המככבים בקולקציה מדברים בשפת הרומנטיקה, רומנטיקה מזוקקת, ויש בהם את טביעת האצבע המלווה את עשייתו בעשור האחרון. תחרות, טקסטורות, אפליקציות ומשחקי שקיפויות מאפיינים את השמלות ולראשונה גם ניתן להבחין בשסעים עמוקים החושפים רגליים וחגורות מעוטרות בפרחים צבעוניים אשר מעניקות טאץ׳ עדכני יותר.

 

 

 

מעניין לראות כיצד גם קולקציה מהודקת וברורה, מצליחה להיות מגוונת ולהציע אפשרויות רבות המתרגמות את אותו הלך הרוח הרומנטי. שמלות בגזרות נקיות יותר חוברות לשמלות עטורות אלמנטים, שמלות א-סימטריות או כאלה בעלות גב חשוף לצד שמלות שחלקן העליון סגור יותר ומשלב אף שכמיה דקיקה - כל שנותר הוא רק לבחור.

 

 

 

 

הבחירה בלוקיישן הקסום ובשלוש דוגמניות מרגישה לנו נכונה מאוד לרוח הקולקציה והתוצאה היא מסיבת גן באווירת פרובאנס הרחוקה. הכלות יושבות להן סביב לשולחן, לוגמות שמפניה מכוסות קריסטל מנצנצות, מקושטות בפרחים ומשיקות כוס בכוס לכבוד השנים הבאות ולעוד קולקציות רבות ונפלאות.

 

 

 

 

 

ובכדי לחגוג גם אנחנו את העשור של ארז עובדיה, כמיטב המסורת בחרנו שלוש שמלות - הנבחרת המנצחת של ״כלות אורבניות״. 

 

השמלה הטרנדית

אין ספק שמדובר בשמלת אשר מאגדת בתוכה כמה מן הטרנדים החמים ביותר של הקיץ הקרוב, כמו למשל השסע המפואר שנמשך ממש עד הירך (מישהי אמרה אנג׳לינה ג׳ולי?) וחגורת המותן הפרחונית המחברת בין חלקה העליון לבין חלקה התחתון של השמלה.

 

 

שמלת הקפלים

במבט ראשון אין ספק כי שרווליה המפוארים של השמלה הזאת גונבים את ההצגה שכן מדובר בשרוולי קפלים בעלי נוכחות, אך כשבוחנים אותה היטב מבחינים גם בגב הייחודי ובדקולטה העשוי רשת אשר מתחבר יחדיו באמצעות כפתור מתקתק.

 

 

שמלת השקיפויות

שמלה שכולה טול היא ללא ספק סוג של שמלת חלומות לפי הגדרתינו, עם שכבות טול הנערמות זו על זו ויוצרות משחקי שקיפות מעניינים. גם צבעה הבלתי שגרתי, מעין צבע אבן, מוסיף עניין ותורם לתוצר הסופי.

 

 

אחחח… כמה התמוגגנו מן התמונות וכמה כיף לגלות שישנם מעצבי אופנה המעצבים כבר שנים ארוכות שמלות כלה ולעולם אינם מפסיקים לחדש. פשוט תענוג.

 

קרדיטים

צילום: אלון שפרנסקי

שמלות כלה: ארז עובדיה

סטיילינג: דור מרדכי

איפור: מישל אדרי

עיצוב שיער: אריק מאיוסט

תכשיטים: קרן וולף, אפרת קסוטו

זרי שולחן, זרי כלה ואביזרי שיער: ארנונים זרי כלה

דוגמניות: אנג׳ליקה, מתילדה ומאשה לסוכנות יולי

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: