סקירת קולקצית 2014 מבית אלינור רבי

17.08.14

 

מילה אחת קטנה: ״אופי״, מצליחה לתאר באופן מופלא את קולקצית שמלות הכלה האחרונה מבית אלינור רבי, שכן יש ממנו בשפע והוא ניכר בכל אחד ואחד מהדגמים בקולקציה.

 

האופי הזה שאנו מדברות עליו, בא לידי ביטוי בין היתר בגזרות משוחררות ונון-שלנטיות, בכיסים, באורכים לא שגרתיים לעיתים - ובעיקר בחוויה העולה מן ההתבוננות בדגמים, חוויה שכולה אופנה וככזו היא מתאימה כמובן לכן, הכלות האורבניות שלנו, כלות בעלות עניין גדול בסטייל.

 

 

 

כשנשאלה אלינור להשראה העומדת מאחורי הקולקציה שלה, הפנתה היא את האצבע אל עבר אייקוני אופנה עכשוויים כגון: אלכסה צ׳אנג, ריהאנה ואפילו קייט מוס. על אף שאין מאפיינים ספציפיים שנלקחו מסגנונן של האושיות הללו, אפשר ממש לנחש איזו שמלה כל אחת מהן הייתה בוחרת ללבוש.

 

 

 

כשאנו מדמיינות לנגד עיננו את קהל היעד של השמלות הנפלאות בקולקציה, אנו לגמרי רואות פשיוניסטיות שנהנות לעלעל במגזינים ולהתעדכן בטרנדים. כאלה שאמירות אופנתיות מצליחות לרגש אותן, ממש כפי שהן מרגשות אותנו.

 

 

 

דגש מיוחד בדגמים ניתן לאזור הכתפיים והדקולטה, שהם האזורים החביבים על אלינור ומאפשרים משחק רב. את השרוולים בכל דגם משלבת אלינור עם עליוניות הנלבשות מעל ומאפשרות התאמה לסגנונות שונים של טקסי חופה, תוך שהן מוסיפות טויסט נוסף לדגמים.

 

התחרות, על אף שהן בולטות בנוכחותן בקולקציה, פוגשות אותנו בנקודה מעט שונה מהרגיל, שכן הפעם מדובר בתחרות מפוסלות יותר, כמעט גיאומטריות - דבר המנתק מהן את הקונוטציות הרומנטיות ולוקח אותן למקום מודרני ועכשווי, ממש כמו מקורות ההשראה של אלינור.

 

 

 

 

גם הגיוון משחק כאן תפקיד חשוב: לצד השמלות הנקיות יותר, כמו שמלת הסטרפלס עם חיתוכי הלייזור בקצה החצאית או שמלות המחולקות לשני חלקים - מופיעות גם שמלות בסגנון קלאסי יותר.

 

 

 

וכמיטב המסורת, בחרנו את ״הדגם״ שלנו (ידעתן שזה יגיע…), זה שהתאהבנו בו כבר במבט ראשון:

 

שמלת חיתוכי הלייזר

אחח… כשפגשנו בשמלה הזו ליבנו החסיר פעימה, שכן מדובר בשמלת כלה שנראית כאילו נלקחה היישר ממסלולי תצוגות האופנה. השילוב בין הנפח שבחצאית לבין חיתוכי הלייזר והגימור המבריק יוצרים את "אפקט הוואו", בעוד האפשרות לבחור בגזרת סטרפלס או בגזרה עם שרוולים שלא ניתן להתעלם מהם, מעניקה גיוון רב.

 

 

אז כן, התרגשנו מאוד לנוכח הקולקציה של אלינור שלבטח מעבירה תחושה של התרגשות גם בקרב חובבות האופנה שלנו, אתן. בבשורות של רעננות וחדשנות בעולם שמלות הכלה הישראלי אנו תמיד ניהנות לשתף.

 

קרדיטים

צילום: זוהר שטרית

שמלות כלה: אלינור רבי

סטיילינג: אנה קרפונוב

איפור ועיצוב שיער: רות טולדו פלד

דוגמנית: רימה לביץ ל-MC2

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: