סקירת קולקצית שמלות כלה - JUL

08.12.14

אם היו צריכות לבחור בחומר הגלם האהוב עלינו, ללא ספק מדובר בטול: יש בו משהו חולמני, קוקטי והוא בעיקר גורם לנו לדמיין את עצמנו פוסעות על גבי המדרכות הפריזאיות ומרגישות כמו קרי ברדשאו בפרק משובח מתוך "סקס והעיר הגדולה".

 

 

 

אז הקולקציה של JUL, הלא היא ג'וליה גסין - מעצבת אופנה פאנקית וצעירה, ללא ספק מעוררת בנו את כל האסוציאציות הללו: למרות שטול הוא חומר נוסטלגי שקיים כבר מהמאה ה-18, בקונטקסט הנוכחי הוא לגמרי מרגיש מרענן, במיוחד כשהוא משולב עם שלל אלמנטים מעניינים כמו חגורות מותן שחורות, פייאטים וגזרות קצרות שחושפות רגליים.

 

 

 

אפרופו חומרי גלם צרפתיים, ג'וליה מיטיבה לעשות שימוש בתחרות מנוקדות עם מפתח גב מעניין, לצד שילובים מסקרנים כמו חצאית טול שמתלבשת מעל קומבינזון וכך מעניקה מקום רב למשחק בין אפשרויות - ושילובי בדים אשר יוצרים דואט בין השכבות.

 

 

 

 

הבשורה המעניינת ביותר שעולה מהדגמים היא שלא ניתן למצוא כאן ולו שמלה אחת ארוכה אלא רק אורך שנע בין הברכיים למידי: אופציה מעניינת ביותר לכלות Off- beat, כלות קלילות ובקיצור... מאץ' מושלם לחתונות יום שישי.

 

 

 

 

השמלה הנבחרת שלנו? כמובן שלא ויתרנו על המסורת הזו גם הפעם ובחרנו בשילוב המקסים שבין חלק עליון מקושט בפייאטים זהובים לבין חצאית הטול... לוק שכולו נצנוצים. כל מילה נוספת מיותרת...

 

  

כמה כיף לפגוש במעצבות צעירות ומסקרנות - ובפרשנות המעניינת שלהן למראה שמלת הכלה הקלאסית...

 

קרדיטים:

צילום ואיפור: שחף מרגלית

דוגמנית: קורל עציוני
סטיילינג: יוליה גסין
תכשיטים: לילה מיי

✮✮✮

 

 

מאת:כלות אורבניות