סקירת קולקצית שמלות כלה 2015 - יניב פרסי

11.05.15

וואו, כמה שחיכינו לפגוש את התוצאה הסופית מתוך צילומי הקולקציה של יניב פרסי. במשך כמה ימים טובים הציפו את הרשת אימאג'ים קסומים ומסתוריים המתעדים את העבודה מאחורי הקלעים וכבר לא יכולנו להמתין עוד: באימאג' אחד השמלה של הדוגמנית נראתה כמו עלי כותרת נפתחים של פרח ואילו בצילום השני היה לה לוק של פרימה בלרינה. בקיצור - מחזה מרהיב והוא ללא ספק גרם לנו להמתין בציפייה.

 

 

 

 

למרבה המזל, הפעם לא נאלצנו לדחות סיפוקים במשך זמן רב כי נחתו בבת אחת כל הדגמים הסופיים בתיבת המייל שלנו. מה נאמר לכן? זה בהחלט היה שווה את ההמתנה שהרי פוגשת אותנו הפעם קולקציה מהממת, פשוט כך.

 

 

 

עולם הבלט ללא סיפק היווה את ההשראה לקולקציה הנוכחית, מה שהתבטא בנעלי הבלרינה הקוקטיות אך גם בשאר אלמנטים בקולקציה עצמה: בגדי גוף מעוטרים באבנים ובחרוזים, מלאכת יד מוקפדת לצד שמלות בעלות שרוולים נופלים.

 

 

 

כשמביטים בדגמים בנפרד ניתן לזהות כל מיני השפעות ומוטיבים, כמו למשל הפפיון שמקשט את הגב והכי מרגש כמו גלאם אמריקאי, שמלות נוטפות דרמה המתבטאות בשובל תחרה ארוך ומרהיב לצד שמלות בסגנון פלאפר של שנות ה-20'. למרות הסגנונות השונים, את הקולקציה עצמה עוטפת עננה נעימה של רכות שיש בה את האיכויות הפריזאיות האלה ותחושה שהדוגמנית תיכף עומד לבצע בפנינו כמה צעדי ריקוד יפים.

 

 

 

 

גם הפעם כל האלמנטים מסביב שיוצרים את האווירה, סייעו להעביר בנו תחושה מאוד מדויקת: המבט הרך של הדוגמנית לצד האיפור העדין שיצרה ורד ספיבק, החלונות הגדולים שמבעדם חודרות קרני השמש בדיוק ברמה הנכונה ונעלי הבלרינה שתלויות כפרופ לכל דבר ואין ספק שהוא יפה במיוחד.

 

 

כיף לגלות כיצד עולם ה-Fashion יכול ליצור עבורנו חוויה שלקוחה ממקומות אחרים וכיף גדול עוד יותר לפגוש בקולקציות שמפיחות בנו כל כך הרבה השראה. אם הדגמים מצאו חן גם בעיניכן, לבטח תשמחו לדעת שאנו מתכננות לכן הפתעות חדשות שאתן תגלו בקרוב, בקרוב מאוד!

 

קרדיטים

עיצוב שמלות: יניב פרסי

צילום: איילת רבינוביץ'

איפור: ורד ספיבק

שיער: יעל אילת

דוגמנית: קייט קונלין

סטיילינג: מיכל עובדיה

מאת:כלות אורבניות