סקירת קולקצית שמלות כלה - ליליום

22.12.14

ניסינו לחשוב על הדרך הטובה ביותר להגדיר את הקולקציה של ליליום. בוהיימית? ואולי רומנטית? הגענו למסקנה שאין לה הגדרה מדויקת שהרי מדויק בשילוב נכון בין שני העולמות. מוטיבים בוהיימים אפשר למצוא כאן בשפע והם באים לידי ביטוי בגזרות נופלות, רקמות, כפלים ואווירה כללית של חופש נעים.

 

 

 

 

אך גם החלק הרומנטי בהחלט נוכח כאן והוא אפילו מזכיר לנו את אווירת הבודואר של חדר המיטות באמצעות משחקי שקיפות במקומות לא מפתיעים (כמו למשל סטריפ שקוף באזור הברכיים או משחקי שקיפות מאזור הברכיים ומטה) ורכות שלרוב מוצאים אך ורק במחלקת הלינז'רי - אז הנה היא פוגשת אותנו גם פה עם פרשנות מרעננת במיוחד.

 

 

 

 

 

אהבנו במיוחד את כל ההפתעות הקטנות שפוגשות אותנו לאורך הקולקציה - הן לא סופר בולטות אך כשמבחינים בהן, זה משדרג את כל האפקט של השמלה. הכוונה לעיבודי קרושה המופיעים מעל גב חשוף או שרשראות פנינים שעוטפות את השמלה כמו שאל מלטף, מדובר על שמלה שגזרתה נראית כמו שמלת כתפיות צרות כשלפתע נחשפים שסעים בכתפיים ואליהם מצטרפים שרוולים ארוכים ומרשימים.

 

 

 

 

כל ההפתעות הקטנות הללו הן שיוצרות את ההקשר בין העולמות, הבוהיימי והרומנטי - עד שיחדיו הם יוצרים דואט שכולו רכות אך גם יש בו בשורה מעניינת.

 

 

 

 

 

גם הסטיילינג המהודק של הקולקציה ללא ספק מסייע להעביר את הרושם המעצים של השמלות עצמן, באמצעות הבחירה בשפתונים כהים ובשיער עם טאץ' של גלאם.

 

 

 

 

 

והשמלה הנבחרת שלנו? כמה טוב ששאלתן! בחרנו בשמלה שמצאנו את עצמנו בוחנות לאורך זמן רב והיא מקושטת ברקמות איקסים, עיבודי פרחים, מבנה מפוסל החובר לחצאית נשפכת או בקיצור - שמלת החלומות.

 

 

 

מדהים איך שמלה יכולה לעורר בנו כל כך הרבה תחושות ואסוציאציות... אבל זהו בדיוק כוחה של קולקצית שמלות מוצלחת - הכוח להרגיש.

 

קרדיטים

 

עיצוב שמלות: ליליום

צילום: לי אגמון

איפור: ערן ישראלי

עיצוב שיער: קוסטה וינו

סטיילינג: הילה ג'רבי

דוגמנית: אלכסנדרה יעקבלב עבור סוכנות דה ז'ה וו

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: