סקירת קולקצית שמלות כלה - אליה וטין

01.02.15

מה שכיף במיוחד עבורנו בסקירת הקולקציות שלנו, היא שהפינה הזו מאפשרת לנו לעשות פולואו- אפ לכל המעצבות והמעצבים שאת הקולקציה הקודמת שלהם כבר סקרנו: לבדוק מה חדש, מה השתנה ומה הייתה ההתפתחות של אותו מעצב מאז. מדובר בתהליך מרתק, שכן ממש אפשר לחזות בתהליך הצמיחה האישי והמקצועי באמצעות הדגמים ובכל זאת לזהות את אותה טביעת אצבע שעליה סיפרנו לכן גם בפעמים הקודמות.

 

 

 

 

כך אנו מרגישות גם לגבי הקולקציה החדשה של אליה וטין, שאותה בפעם הקודמת סימנו בתור מעצבת מבטיחה ומרעננת. אפשר לומר בלב שלם שההבטחה הזו ללא ספק התממשה, שכן הקולקציה הרכה והרומנטית עושה לנו נעים, פשוט כך וכשנעים לנו - אנו תמיד שמחות לחלוק את ההשראות שלנו איתכן.

 

 

 

 

את הדגמים הפעם אנו פוגשים בתור מכלול, למרות שכמה שמלות מתוכן כבר יצא לנו לפגוש על גבי דפי הבלוג-מגזין, למשל באמצעות רותם הכלה האורבנית היפה שגרמה לנו להתפעל משמלתה. כעת כל הקצוות מתחברים לנו יחדיו ואנו מבינות בדיוק מהיכן נלקחה השמלה וכיצד נראות אחיותיה לקולקציה.

 

 

 

 

אז מה מחכה לנו כאן? כפי שרמזנו, מדובר בקולקציה שהיא רומנטיקה במיטבה: בדים רכים ומתנפנפים, אבנים קטנות שמקשטות את הדקולטה ומשחקי שקיפות שממש מותירים חותם עמוק, כמו למשל אותה שמלה שלבשה גם רותם שבה הכתפיות שקופות וכך גם הגב.

 

 

 

 

חוץ מהקו הרומנטי והקלאסי יותר, פוגשים אותנו גם כל מיני דגמים שנעים על הסקאלה המפתיעה יותר: שמלת תחרות צרפתית הבנויה ממחוך שחושף מעט מקו הבטן וחצאית שכבות מרשימה ונופלת, שילוב שיש בו משהו ויקטוריאני ועם זאת גם חדשני וצעיר. לצדה פגשו אותה אותנו שמלה בגזרה משוחררת עם עיטורים בכתפיים, הכי שנות ה-20' שיש, לצד שמלה מהודקת במתניים ובשרוולים אך משוחררת בכל יתר חלקיה, בסגנון בוהו שיק של שנות ה-70'. בכל השמלות יש נגיעות קלות של רטרו אך הן מקבלות פרשנות מרעננת וטוויסט עדכני שמעניק להן ייחודיות של ממש.

 

 

 

 

כמובן שלא התאפקנו וגם הפעם בחרנו בשמלה שהיא הכי- הכי ואנו פשוט יכולות לדמיין אתכן לובשות אותה גם בפוסטים הבאים של החתונות האורבניות: שמלת תחרה צמודה עם מחוך בצורת לב, הכי גלאם שרק אפשר, שמלה שהבסיס שלה הוא בצבע ניוד וגימורי התחרה שמעל הם לבנים וכך נוצר לו משחק מעניין בין הגוונים. 

 

 

אילו הפתעות מצפות לנו מכיוונה של אליה וטין ושאר המעצבים בקולקציות הבאות? זאת לא נדע, אך מה שבטוח - אנחנו נהיה כאן כדי לסקור אותן!

 

קרדיטים

 

צילום: מאמא צלמים

עיצוב שמלות: אליה וטין
איפור: ריקי קמלי
שיער: יעל ירדן לויתן
תכשיטים: נועלה
דוגמנית: אביגייל אלפטוב (לרוברטו)

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: