סקירת קולקצית קיץ 2014 מבית דורון אשכנזי

20.08.14

 

את סקירות הקולקציה שלנו אנו רגילות להקדיש בדרך-כלל לכן, הכלות האורבניות, כך שתדענה אילו שמלות מצפות לכן ומהם הטרנדים החמים ביותר. אך מה עם החתנים? הרי גם הם רוצים להיראות סופר-סטייליש ביום החתונה וכמובן שגם להם מגיע להתעדכן. הסקירה של היום מוקדשת לכם גברברים-חתנים יקרים ובעקיפין גם לכלות האהובות שלכן, שתמיד נמצאות איתכם בכל בחירה ומדידה.

 

את החליפות המחוייטות של דורון אשכנזי פגשנו מקרוב במסיבת האביב שלנו. במהלך האירוע התהלכו דוגמנים לבושים במיטב הדגמים השיקיים ביותר, עם שילובי צבעים ופריטים שגרמו לנו להתמוגג רק מלהביט בהם. כבר אז היה לנו ברור לחלוטין שעלינו לבחון את הקולקציה הזו מקרוב והנה הגיע הרגע.

 

 

 

מה שאהבנו במיוחד בקולקציה מבית אשכנזי, היא היכולת לספק מענה למגוון רחב של חתנים: מהחתנים חובבי הקלאסיקות והצבעים המונוכרומטיים ועד לחתנים שאינם חוששים להעיז ולבחור בגוונים קצת פחות שגרתיים, ואפילו לערבב פריטים שונים יחדיו.

 

 

ומה לא תמצאו בקולקציה? בעיקר את הצבע השחור, שכן בעונה הנוכחית ניתן לשמור על חזות אלגנטית באמצעות פלטת צבעים צבעונית יותר ואנו לגמרי תומכות ברעיון. במקום זאת תמצאו את גווני האפור, לצד גוונים מפתיעים כמו ג׳קט בגוון ירוק מנטה, מכנסיים בגוון ירוק יער ואפילו עניבות בגוון תכלכל.

 

 

 

מי שבכל זאת חשקה נפשו בחליפה כהה מאוד, על גבול השחור - יוכל לצוות אותה לחולצה מכופתרת ולעניבה בגוונים עזים, וכך ליצור שילוב מסקרן לעין מבלי לוותר על הקלאסיות שמשדר השחור האלמותי. בקולקציה נעשה שימוש בכמה וכמה גוונים שונים בני אותה משפחה, כמו למשל ירוקים וכחולים, שיכולים בקלות להתאים גם לצבעוניות בה בוחרת הכלה האהובה שלכם ובכך ליצור הופעה הרמונית בין שניכם.

 

 

כמו-כן בחר דורון אשכנזי לעשות שימוש בהרכבי בדים טבעיים, כמו הכותנה והפשתן, מה שבהחלט מתאים לאקלים הישראלי שלנו ולחתנים מבינכם שאינם רוצים להרגיש חנוטים בחליפות מאסיביות. לצד האופציות הקלאסיות שהזכרנו, יש בהחלט גם אופציות מרעננות, למעוניינים בלוק קליל יותר ופחות פורמלי.

 

 

 

גם בגזרת המכנסיים אנו מבחינות בבשורות של ממש, בדמותם של מכנסי ברמודה קצרים או מכנסיים משובצים המהווים שידוך מושלם לעונה הנוכחית ולחודשים הקרובים. הבחירה באפשרויות השונות הללו נותנת הרבה מקום לתמרון ומעניקה את האפשרות ליצור לוק שונה באמצעות הסרת הג׳קט בשלב המסיבה, אפילו מבלי להחליף לחולצה אחרת. מבחינתנו הקולקציה הנוכחית מציגה ים של אפשרויות, במסגרתן תוכלו לעשות שימוש בכל אחד מהפריטים בחליפה - ביחד או בנפרד, גם לאחר שיסתיים לו יום החתונה עצמו.

 

 

 

אמנם עולם האופנה כולו מתכוונן כעת לחורף, אולם הקיץ הישראלי הלוהט ימשיך ללוות אותנו גם בחודשים הקרובים וביננו, גם החורף שלנו מצדיק התאבזרות במלתחה חתנית קלילה ונעימה יותר...

 

אנו בהחלט נהנות לפגוש פעם אחר פעם בשמלות כלה מעוצבות ומפתיעות, כאלה שנודפות ניחוח של ״FASHION״ ולכן תענוג של ממש לפגוש במקבילה הגברית ובדגמים אופנתיים שכאלה. אז קדימה חתנים, איטס טיים פור שופינג!

 

קרדיטים

צילום: גלעד בר-שלו

בגדי גברים: דורון אשכנזי

דוגמן: מיכה עמוס

 

מאת:כלות אורבניות