סקירת קולקציית שמלות הכלה של אלי שטרית

30.10.15

בשבועות האחרונים יצא לנו לספר לכן לא פעם ולא פעמיים על אחד הטרנדים החמים בעולם שמלות הכלה ועולם האופנה בכלל - טרנד הבוהו שיק. 

 

שמלה של אלי שטרית עם חלק עליון מתוכשט

 

אפקט הגלאם בפעולה

 

חלקכן בוודאי מרגישות מאוד מחוברות לטרנד כי זה חלק מהסגנון האישי שלכן גם כך, חלקכן פחות מתחברות ואולי גם חלק מכן יתחברו אליו בהמשך, שהרי זהו טבעם של טרנדים, לגדול עלינו עם הזמן.

 

השמלה המתוכשטת במבט מקרוב

 

שמלת שני חלקים טרנדית

 

אבל כמו בכל דבר, הגישה שלנו אומרת: תהיו אתן. יש כל מיני סוגים של שמלות שמתאימות לכל מיני סוגים של כלות וזה כל היופי שבדבר.

 

שמלה בסגנון נינוח

 

שמלה עם שרוולים ארוכים וסשע מרשים בחצאית

 

שמלת בת הים

 

זה גם מה שמחבר אותנו אל הקולקציה היפיפיה של אלי שטרית, שהמוטיבים ששולטים בה הם הגלאם, הלוק הזוהר, זה שעוטף את הגוף ונצמד אל החמוקיים.

 

שמלת מחוך מהממת

 

אנו ממש יכולות לדמיין למול עינינו את הכלות שיישמחו לאמץ אל ליבן את השמלות הללו, שהרי אירחנו אותן בבלוג-מגזין לא פעם. כלות קורנות, זוהרות, כוכבות הוליוודיות של ממש!

 

דיטיילים מעניינים גם בגב

 

שמלת קולר מעוטרת

 

שמלה של אלי שיטרית בסגנון לינז'רי

 

כמובן שלא רק שמלות שכאלה פוגשות אותנו בקולקציה, אלא באמת שהיא סופר מגוונות. יש בה גם שמלות טרנדיות המחולקות לשני חלקים וכן, גם שמלות בגזרת LOOSE שתתאים לאלו מכן שחובבות לוק קצת נינוח יותר.

 

הפייבוריטית- שמלת פרנזים קצרה ומדליקה

 

הפייבוריטית שלנו היא ללא ספק שמלת הפרנזים הקצרה, שהרי היא פשוט היסטרית! הכי שמלת מועדונים של שנות ה-20', רק בלבן כלתי. שילוב מושלם!

 

 

קרדיטים

לוקיישן: מלון אלמה

עיצוב שמלות: אלי שטרית

צילום: אלה אוזן

דוגמנית: לי מאי יהושע

שיער: אבי מלכה

איפור: דודי מלכה

וידאו: מיכאל שטרית

תכשיטים: אפרת קסוטו, קרן וולף

מאת:כלות אורבניות
תגיות: