סקירת קולקציות שמלות כלה - READY2WEDD

07.12.15

כשמעצבים קולקציה חדשה המיועדת לכלות, אנו מאמינות שחשוב מאוד להכיר אתכן לעומק, להבין מהם הצרכים העדכניים שלכן, מה אתן מחפשות.

 

 

 

 

על סמך ההיכרות שלנו איתכן לדוגמא, אנו יודעות שאתן הכי מעודכנות בטרנדים שיש, תמיד מחפשות את הדבר הבא ובמחירים נוחים.

 

 

 

 

 

גם אוהד איתן נורי מכיר אתכן היטב, שהרי הוא פוגש אתכן שנה אחר שנה במכירות המיוחדות שהוא עורך. מהמקום הזה של ההיכרות, החל אוהד לעצב שמלות כלה משלו ובהן הוא מגלם את הידע שצבר, את האתסטיקה של הכלות כפי שהוא רואה אותה למול עיניו.

 

 

 

 

 

כל המידע והלהט הזה יצרו את קולקציית Cosmo wonders, קולקציה שאי אפשר להתעלם מהצילומים היפיפיים שלה שלוקחים אותנו לפנטזיה בחו"ל. אך יש כאן יותר מרק צילומים יפיפיים וכמו תמיד אנו גם בוחנות את מהות הקולקציה והדגמים עצמם ואנו רואות בדיוק את נקודת החיבור הזו בין המידע שנאסף לבין השראות מדויקות, שיצרו יחדיו קולקציית מיקס אנד מאץ' מקסימה שיכולה להרכיב לא פחות מ-64 וריאציות שונות, לפי בחירתכן.

 

 

 

גם אנו למדנו שאופציית המיקס אנד מאץ' מאוד אהובה עליכן, כי היא מאפשרת לכן לתת דרור לחוש האופנתי המשובח שלכן וליצור את ההתאמה המושלמת, בדיוק למבנה הגוף, הרצונות וגם התקציב. אם כבר הזכרנו את התקציב, אז בהמשך לקו שמלווה את אוהד מתחילת דרכו, גם הקולקציה החדשה נגישה במחיר שכן כל הדגמים תפורים מראש ומוכנים ללבישה, או כפי שאנו מכירות זאת בתור Ready to wear.

 

 

 

ברור ששיטת עבודה כזו לא תתאים לכולכן, היא תתאים בעיקר לכלות קלילות שמעוניינות בשמלה יפה מוכנה במהרה ובמחיר נוח ואנו יודעות שרבות מכן מחפשות את הפן הזה בדיוק מבלי לוותר על ההיבט האופנתי שגם הוא סופר משמעותי כמובן.

 

 

אז מה אפשר למצוא בקולקציה עצמה? השראות מעולם הלינז'רי, טופים קצרים עם חצאית מתנפנפות, כיסים (!) ובעיקר הרבה אסתטיקה נעימה לעין, בדיוק כפי שאנו אוהבות.

 

 

הדגם האהוב עלינו הפעם הוא זה של Crop top עם חיתוכי מעוינים וחצאית ארוכה עם כיסים, יותר שיק מזה פשוט אין!

 

קרדיטים

עיצוב: אוהד איתן נורי READY2WEDD

צילום: קריס מקלאף

מאת:כלות אורבניות
תגיות: