סקירת קולקציות שמלות כלה - HENIKA

04.08.15

בתור חובבות אופנה, זה בלתי נמנע שנראה למול עינינו את החיבור שבין עולם האופנה לבין עולם שמלות הכלה. השניים שואבים השראה זה מזה והם כלים שלובים ובלתי נפרדים.

 

 

 

 

בכל פעם שאנו מגלות טרנד אהוב בחנויות ואצל המעצבים, אנו מגלות לכך אדפטציה גם בשמלות הכלה, עם טביעת האצבע של המעצבים שאחראיים לכך.

 

 

 

בהתאם לכך, הקולקציה החדשה של Henika היא Fashion במיטבה ואנו ממש רואות בה יותר כשמלות ערב זוהרות מהשטיח הלבן - שהן במקרה לבנות ומתאימות לכלות.

 

 

 

יש בהן מאפיינים דרמטיים עמוסי גלאם שיתאימו לכלות שחובבות אופנה ונהנות לעלעל בדפי הכרומו המבריקים של המגזינים בדיוק כמונו ומחפשות את השיק המיוחד ואת האמירה האופנתית בשמלות שלהן.

 

 

 

אז שיק ואמירה כאמור, יש כאן בשפע: משחקי שקיפות, עיבודים מיוחדים, עבודת יד מוקפדת ושסעים עמוקים שמוסיפים טאץ' סקסי אך בטוב טעם לכל אחד מהדגמים בקולקציה.

 

 

 

 

 

אהבנו במיוחד את העובדה, שלמרות כל אותם מאפיינים סטייל השטיח האדום, עדיין יש בשמלות של Henika רכות וקווים ממש נעימים, כך שהן יוכלו להתאים לכל מיני סגנונות של כלות. למרות הגיוון, הקולקציה נראית מאוד הרמונית ואחידה - וזה בדיוק מה שכיף לגלות בעת סקירת קולקציה חדשה.

 

 

כשאנו בוחרות את הדגם האהוב שלנו, אנו שואלות את עצמנו איזו שמלה גורמת לנו להתעכב מולה הכי הרבה זמן: לתהות כיצד היא עשויה? שמלה שגורמת לנו לבחון את כל הדיטיילים בה בקפידה. הפעם זו הייתה השמלה הבאה, עם חלק עליון שנראה ממש כמו מפית דוילי יפה וחלק תחתון נשפך שמכיל גם כיסים.

 

מהו הדגם האהוב שלכן?

 

קרדיטים

צלם: אמיר יהל
איפור ועיצוב שיער: רויטל כהן גלוסקה
דוגמנית: מיירן ליולי מודלס
תכשיטים: The lady bride by Dana Mantzur
שמלות: Henika By Yael Pick

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: