סקירת קולקציות שמלות כלה - שיר קולטון

12.08.15

כשאנו מדפדפות שוב ושוב בין השמלות בקולקציה החדשה של שיר קולטון, הן מעוררות בנו כמה תחושות בולטות.

 

 

 

 

הראשונה היא תחושה של אחידות הנוצרת מהשפה שבה מדברות כל השמלות וזאת על אף היותן מגוונות ושונות. לכולן יש אותה אמירה אופנתית, גישה נטולת מאמץ ובאופן כללי ווייב משובח.

 

 

 

 

התחושה השניה מתייחסת לדמותה של הכלה, אותה אנו מדמיינות למול עינינו לובשת את כל אחד מהדגמים בקולקציה. אנו ממש יכולות גם לנחש שכך שיר קולטון דמיינה את אותה הדמות בעת שעיצבה עבורה את כל הדגמים השונים בקולקציה. 

 

 

 

שהרי על אף שבדגמים מגוונים עסקינן ניכר כי הם יתאימו לסגנון מאוד ספציפי של כלות: חובבות אופנה, כלות שמחפשות לוק קצת שונה, כלות שמחפשות את האמירה המעניינת הזו, כלות שגם הסגנון היומיומי שלהן מתאפיין בשיק נטול מאמץ מהסוג שאנו ממש אוהבות.

 

 

את האמירה הזו ואף יותר מכך, הן תוכלנה לקבל באמצעות הדגמים השונים: השימוש בבדים שהם לא בדיוק לבנים, השילוב בין הטקסטורות השונות, האורכים הקצרים שמעניקים לכלות לוק של בלרינה עדינה והשראה מעולם הלינז'רי שכבר סומן כאחד הטרנדים החמים של העונה.

 

 

 

השילוב בין הנגיעות הטרנדיות לבין הקלאסיקות המנצחות הוא שיוצר תמהיל כל כך מעניין לעין, עם מגמה דומה שנמשכת גם בליין שמלות הערב, שהרי מאחורי כל כלה מודעת אופנתית עומדות גם מלוות עם חוש אופנתי מפותח גם כן.

 

קרדיטים

עיצוב שמלות כלה: שיר קולטון

צילום: איתן טל

איפור: ענת רזמוביץ'

שיער: עינת סברלו

מאת:כלות אורבניות
תגיות: