סקירת קולקציות שמלות כלה - נעמה וענת

26.02.15

מדור הסקירות מביא לנו הרבה מאוד נחת: מחד, הוא מאפשר לנו לסקור קולקציות ביכורים של מעצבים מבטיחים אותם אפשר לסמן בתור "הדבר הבא" ומאידך, הוא גם מאפשר לנו לעשות פולואו-אפ למעצבים שאת הקולקציות שלהם כבר סקרנו בעונה הקודמת, לבדוק מה השתנה מאז ולזהות את טביעת האצבע הזו שגרמה לנו להתאהב בשמלות מלכתחילה. 

 

 

 

 

אז גם הפעם יש לנו הזדמנות כזו בזכות הקולקציה החדשה מבית נעמה וענת, צמד של אם ובתה המכינות יחדיו שמלות באהבה רבה. כשאנו מביטות בקולקציה, אנו מזהות את הכוכב שעיטר אותה גם בפעם הקודמת - הגב החשוף, אלא שהפעם הוא קיבל במה עוד יותר מתוחכמת וזוהרת, באמצעות משחקי שקיפות וחיתוכים אמיצים אשר חושפים אותו עד לקו המותניים. 

 

 

 

 

כדי להוסיף לאפקט הדרמטי של השמלות אפילו יותר, העונה פוגשות אותנו גם שכמיות תחרה שאותן כבר זיהינו כטרנד לוהט, שמלות חושפות כתפיים בסגנון ספרדי ושובלים ארוכים המעניקים את המראה הזוהר של השטיח האדום בהוליווד, מה שמתכתב בצורה מושלמת עם העובדה שאת השמלות שלהן התחילו נעמה וענת לייצא גם לחו"ל.

 

 

 

 

 

נעמה וענת מספרות לנו שאת השמלות הן לא יוצרות עבור דוגמניות הוליוודיות, אלא מעצבות אותן כך שיחמיאו לכלות בעלות גימורים וחזה גדול: התאמה שמתאפשרת הודות לגזרות המחמיאות, השימוש המדויק בבדים ועבודת היד המוקפדת. 

 

 

 

 

אהבנו במיוחד את השילוב בין הדגמים הקלאסיים עם התחרות העדינות לבין העיבודים המאסיביים יותר שיש בהם אפילו תחושה קצת גותית, את השימוש בבדים הנקיים לעומת השזירה של החרוזים - ואת הגזרות הנשפכות לעומת הצמודות. תמיד מרגש אותנו לפגוש בקולקציה אחת הרמונית, אופציות שונות כך שמגוון כלות יוכלו למצוא את עצמן בהן.

 

 

 

 

 

 

 

כיף, פשוט כיף ענקי לעקוב אחר תהליך ההתפתחות של המעצבים האהובים שלנו!

 

קרדיטים

 

עיצוב שמלות: נעמה וענת

צילום: עמיר צוק
לוקיישן: ונישן אירועים

איפור: אביבית שושן
שיער: כרמל חבושה
תכשיטים: איה בן יעקב

 

מאת:כלות אורבניות