סקירת קולקציות שמלות כלה - נועה הלינגר

07.06.15

השמלות של נועה הלינגר ואנחנו היינו התאהבות ממבט ראשון - מודות. היכולת לבצע פולקלור בצורה כל כך מדויקת ועם זאת גם עכשווית, יצרה שמלות שונות מאוד בנוף המקומי: שמלות עם נגיעות של צבע, שמלות עם רקמות, שמלות אשר שואבות בגאון השראה מכל הפריטים היפים שתמיד הבטנו בהם בביתם של סבא וסבתא וכעת הם הופכים לאופנה לכל דבר.

 

 

 

 

ההתאהבות הזו גרמה לנו לבחור בשמלותיה של נועה כפרטנריות מושלמות להפקה שלנו בחממה וכעת אנו סוגרות מעגל עם סקירת הקולקציה החדשה שלה, מתוך הבנה ברורה שעל המעצבת הזו עוד נשמע הרבה.

 

 

אז לא רק רקמות וגובלנים ממתינים לנו בקולקציה החדשה, כי אם גם שמלות שבהן הצבע השולט הוא הלבן. למרות זאת, אין שום דבר שגרתי בשמלות הללו, בדיוק כפי שניתן לצפות מנועה, הודות לשילוב המפתיע בין תחרות שונות בחלק העליון והתחתון. נועה אומרת שהשילוב הזה הוא לא כוס התה של חלק מהכלות, אך אנו לגמרי אוהבות את חוסר ההתאמה וחושבות שיש בכך אמירה מעניינת.

 

 

קישוטי הפרחים על הגב הם כל כך עדינים, עד שנראה כאילו הם ממש נתפרו על העור כי נראה שאין שום דבר שמחזיק בהם. 

 

 

 

 

אם כבר הזכרנו את הפרחים, אחח... כמה שהם יפים! פרחי גובלן צבעוניים לצד פרחים שנראים כמו עשויים מאוריגמי, חוברים יחדיו ומספקים טקסטורה ונקודות צבע מעניינות לשמלות.

 

 

 

אהבנו במיוחד את השילוב בין שמלת הפפלום, אולי אחת הגזרות הכי עדכניות שיש לבין כל הרקמות ואת הקונטרסט המעניין שהם יוצרים בין העבר להווה.

 

 

 

 

כמה כיף לפגוש שמלות שוברות מוסכמות שמזכירות לנו כי שמלות כלה זה בסופו של דבר FASHION.

 

קרדיטים

שמלות כלה: נועה הלינגר

איפור ועיצוב שיער: קרין איפור ושיער

צילום: סם איזקוב

תכשיטים: אפרת קסוטו

פרחים: Gefenflowers

סטיילינג: רייצ'ל קאופמן

דוגמנית: טיוני ל"יולי"

מאת:כלות אורבניות