סקירת קולקציות שמלות כלה - מיטל ז'אנו

10.06.15

מעולם לא פגשנו קולקציה מדויקת כל כך לצו השעה ולמוד שלנו באופן כללי, כמו הקולקציה של מיטל ז'אנו. מאז שהטמפרטורות התחילו להתחמם, כל מה שמתחשק לנו ללבוש הם בגדי בוהו קלילים ובהירים, כאלה שעוטפים את הגוף ויש בהם משהו מאוד נקי ונעים. 

 

 

 

פרנזים, נוצות, תחרות עדינות, קרושה - כל אלו מתחברים יחדיו בצורה מושלמת לכדי הופעת הבוהו שיק המושלמת וכך בדיוק נכון לדעתנו להיראות בקיץ 2015.

 

 

 

 

כנראה שזו אווירת הפסטיבלים של הקיץ שנחו עלינו: מידברן, פרימברה סאונד ושלל פסטיבלי המוסיקה השונים אשר מתקיימים בארץ ובחו"ל. פסטיבלים שהם על טהרת הצלילים המופקים בהם והחופש - ואילו הבוהו שיק הוא התרגום האופנתי לכך.

 

 

 

 

הקולקציה של מיטל מיטיבה ללכוד את כל האלמנטים הללו ועוד וליצור קולקציית קפסולה מושלמת עבור הכלות הקלילות שלנו, אלו שרוצות להעביר מהאישיות שלהן באמצעות השמלות, להרגיש בנוח ועדיין מהממות.

 

 

 

אנו ממש רואות את הכלות האורבניות שלנו לובשות את אחת השמלות היפות של מיטל ז'אנו בחתונת צהרי שישי, בעוד שהשמלות הזוהרות יותר, אלו שיש להן שובל ארוך וקישוטי אבנים שנראים כמו הקשקשים של בת הים - כפרטנריות מושלמות גם עבור כלות הערב שלנו.

 

 

 

 

כעת בחזרה אל הבוהו שיק, הטרנד הכי חם של העונה. כיף לראות כיצד הטרנד הזה מגיע גם אל עונת האירועים, שהרי שניהם עוסקים באופנה ולכן החיבור ביניהם הוא טבעי ומדויק.

 

קרדיטים

עיצוב שמלות: מיטל ז'אנו

צלם: אלכס ליפקין / Alexander Lipkin
איפור ושיער: נאור אפל / Naor Appel
דוגמנית: Alina krasina סוכנות: MC2
לוקיישן: הבאר של סבא 

מאת:כלות אורבניות