סקירת קולקציות שמלות כלה - יניב פרסי

23.03.15

תמיד מרגש אותנו לפגוש במעצבי שמלות כלה שקודם כל מתייחסים לעצמם בתור מעצבי אופנה לכל דבר ועניין. הראייה הרחבה הזו היא שגורמת לכל שמלה להיראות כמו קוטור אמיתי - שמלה שראויה להופעה חגיגית בערב, בעוד שהדיטיילים הקטנים וכמובן גם הצבע הלבן הם שמעניקים את הטאץ' הסופי לצד החותמת "שמלת כלה".

 

 

 

 

יניב פרסי הוא דוגמא מובהקת למעצב כזה ולכן זו לא הפתעה גדולה (אך בכל זאת מרגשת!) לגלות אותו עושה חיל גם בחו"ל, תוך שהוא מאפשר לנו ליהנות מנצנוץ הכוכבים הזה בארץ. שמלות כלה, שמלות ערב ותכשיטים משלימים - כולם חוברים יחד לדבר הגדול והנפלא הזה שנקרא Fashion ותוך שהוא מביט במכלול הזה, כך נוצר כל דגם וכל שמלה בקולקציה.

 

 

 

 

 

גם הקולקציה הנוכחית מציגה לנו את הטרנדים החמים של עולם החתונות ועולם האופנה בכלל - כמו שכמיות מתנפנפות ופרנזים שנעים עם השמלה בכל תנועה - לצד שמלות קלאסיות יותר, אשר כל הדיטיילים והעיבודים הקטנים נראים ממש כמו נוצרו על גבי הגוף - ורק כשמביטים בדגם מקרוב מבינים שזו למעשה שכבה נפרדת.

 

 

 

 

אף פיסת בד לא נשארת כאן לא מטופלת ולעתים מדובר במלאכה כה עדינה ומדוקדקת, עד שנוצרת לה טקסטורה של המון חרוזים קטנטנים אבל נראית כמו יחידה אחת.

 

 

 

עוד אל מן הרגע שבו קיבלנו מיניב פרסי את איורי השמלות שלנו, היה לנו ברור שיש לנו כאן עסק עם אדם שחי, נושם ומעצב אופנה - ולכן תמיד כיף לפגוש בקולקציות שלו ובאמירה העומדת מאחוריהן.

 

 

 

 

 

גם העונה, כלות יקרות, תוכלו ליהנות מהטופ של הטופ בעולם האופנה - ואנחנו כמובן נהיה כאן כדי לדווח לכן!

 

קרדיטים

צילום: תום מרשק

איפור ושיער: פטריק עובד

סטיילינג: מיכל עובדיה

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: