סקירת קולקציות שמלות כלה - ורד גלעדי

05.03.15

תחושה של רכות עוטפת אותנו כשאנו מביטות בתמונות מתוך הקולקציה החדשה של ורד גלעדי, אז אפשר רק לדמיין כמה נעים מרגישות הכלות אשר זוכות להתעטף בה במציאות. שכבות על גבי שכבות של שיפון, טול ותחרה יוצרים יחדיו ענן מחמיא של בד.

 

 

 

 

מי שמעניק בכל זאת קונטרה לכל הרומנטיקה הזו, אלו הם הטופים: שם יש עיבודים צפופים וגיאומטריים יותר, שזורים באבנים ופנינים קטנות, הם צמודים יותר לגוף, פוגשים אותו בקו המותניים - ובאופן כללי יש בהם משהו מאוד טרנדי ונכון לעונה.

 

 

 

 

השילוב בין החלק העליון העדכני לבין החלק התחתון החלומי והנשפך, יוצרים יחדיו פתרון שמתאים לכלות רבות, שמחפשות קצת מפה וקצת משם ויכולות מעצם בחירתן ליהנות מכל העולמות.

 

 

 

 

אהבנו את האופן שבו חלק מהשמלות נראות כמו סט תואם של שני חלקים, אשר רק חלק קטן מתוך הבטן הוא שמפריד ביניהם, בעוד בשמלות אחרות - כל חלק יוצר עבורנו חוויה אחרת, אך התוצאה השלמה היא עדיין הרמונית ונעימה לעין.

 

 

 

גם הפעם בחרנו בשמלה הפייבורטית שלנו מתוך הקולקציה, שמלה שהיא ללא ספק יוצאת דופן בעינינו: חלק עליון עדין מתחרה וחלק תחתון העשוי מבד תואם, כאשר הפאנץ' פוגש אותנו בחלקה התחתון של החצאית: גימור א-סימטרי, שילובי בדים שונים ואווירה כללית שכולה וואו! אין ספק שהשמלה הזו תתאים לכלות האורבניות שלנו שמחפשות משהו מעט שונה אך יפיפה.

 

 

כמה נעים לפגוש במעצבות שמצליחות להפתיע אותנו בכל עונה מחדש וכמה שאנו אוהבות את המדור הזה מהסיבה הזו בדיוק!

 

קרדיטים

עיצוב שמלות: ורד גלעדי

צילום: מאמא צלמים
איפור ושיער: גילי שני
דוגמנית: לנה ל mc2
תכשיטים: אפרת קסוטו
הד פיסים: תמי בר לב
נעליים: שוז ווב סטור

מאת:כלות אורבניות
תגיות: