סקירת קולקציות שמלות כלה - הילה גאון

19.04.15

שכבות על גבי שכבות של בדים מתחברים יחדיו לגבי סילואטה אחת מחמיאה. כל שכבה - דקיקה ואווירירית, כך שגם התוצאה היא בהתאם, פרשית ולא מכבידה. 

 

 

 

 

להילה גאון יש יכולת מופלאה להשתמש בבדים כחומר ביד היוצר, תוך שהיא יוצרת דואטים ושילובים שונים אשר נראים כמו נוצרו זה עבור זה.

 

 

 

 

רק כשמביטים היטב בדגמים, מבינים שתחושת העומק שנוצרת בהם היא אינה מקרית אלא היא תוצאה של מלאכת מחשבת אשר באמצעותה מתחברים כל הבדים בצורה הרמונית כל כך.

 

 

 

השילוב בין התחרות הצרפתיות לבין הטול יוצר חלק תחתון מתנפנף, רך ורומנטי - בעוד שהחלק העליון שמורכב משסעים עמוקים, עיבודי פרחים, חרוזים ואבנים - משדר לנו גלאם במיטבו ואפילו עם קורטוב דרמה.

 

 

 

בדיוק כמו האיזון המושלם בין השכבות, כך גם נוצר כאן האיזון בין שני העולמות, בין זה הפשוט והנשפך לבין זה שעמוס בפרטים בדיוק במידה הנכונה ובעל האפקט הדרמטי.

 

 

בעונה האחרונה אנו שמות לב לכך שכל קולקציה מספקת לנו שני היבטים שונים שמתחברים יחדיו: השמלות עצמן, שמספרות לנו סיפור והאווירה של הצילומים כולם, שיוצרים חוויה. כיף לראות שהמעצבים רואים בצילומי קולקציה חדשה כדי להטביע את החותמת שלהם ואת ה-Say גם בכל מה שקשור סביב השמלות עצמן, שהרי מדובר בחלק חשוב מהעניין.

 

 

 

אז גם הפעם פוגשים אותנו צילומים יפיפיים, הישר ממטע השקדיות, צילומים שעוטפים את השמלות הרומנטיות בצורה פנטסטית.

 

 

 

עלי השקד היפים שנופלים על האדמה, זר הסוקולנטים המרהיב בו אוחזת הכלה והחופה השזורה מפרחים צפופים, יוצרים כולם תחושה קסומה שהופכת לתפאורה עבור השמלות וחלק בלתי נפרד מהחוויה כולה.

 

 

 

סיפור אפשר לתרגם לקהל בכל מיני מובנים: באמצעות שמלות, באמצעות אימאג'ים, באמצעות מילים... כשכל אלו חוברים יחדיו, אז נוצר לו הקסם האמיתי.

 

קרדיטים

עיצוב שמלות: הילה גאון

צלם: דביר כחלון
דוגמנית: ורוניקה הנטר ל MC2
איפור: ענת רזמוביץ
שיער: גיא סלומון
תכשיטי שיער: לירון כהן- ליריקה
עיצוב חופה: מנטה הפקות
זרי כלה ותכשיטי שיער: ארנונים של פרחים

מאת:כלות אורבניות
תגיות: