סקירת קולקציות שמלות כלה - אלינור רבי

13.04.15

אלינור רבי הקסימה אותנו כבר בקולקציה הקודמת, בזכות היכולת שלה לספק חוויה אחרת ועם זאת מאוד מדויקת. קשה לסווג את הדגמים שלה תחת קטגוריה מסוימת או לשייך אותם למימד זמן מסוים כי הם ייחודיים אך ורק לה - וזה בדיוק כל הכיף. עקבנו אחריה מאז בשקיקה: בהפקות ובצילומים השונים אשר שלחה לנו ואפילו שילבנו את השמלות היפות שלה בהפקת ראש השנה שלנו.

 

 

 

 

כשהקולקציה החדשה של אלינור נחתה בתיבת המייל שלנו, ידענו שמצפה לנו גם הפעם התבוננות בדבר מה שונה אך בהחלט תהינו לאן היא תצליח לקחת אותנו הפעם. כמובן שאלינור לא אכזבה ובכך תוכלו להיווכח בעת שתביטו בתמונות: דגמים שיש בהם את טביעת האצבע המיוחדת הזו של אלינור, אך גם טאץ' שכולו 2015.

 

 

 

 

התגובה הראשונית שלנו הייתה ניסיון להבין מה השמלות מזכירות לנו: עיבודי קרושה וטופים לוקחים אותנו אל ילדות הפרחים של הסבנטיז, אך למרות הכל, אין בהם תחושת רטרו, כי אם תחושה עדכנית וחדישה של ימינו אנו. בשלב זה כבר הבנו שאין טעם להעלות אסוציאציות ולנסות לשייך - כי אם לפתוח בדף חדש ומקושט בשמלות יפות יפות.

 

 

 

 

אפליקציות עדינות שנתפרות על גבי הבד, של פרחים שפורקו וחוברו מחדש באופן ידני, חיתוכים גיאומטריים באזורים לא צפויים, שילובי בדים כמו משי ואורגנזה - כל אלו יוצרים יחדיו שמלות כלה מסקרנות אך מעל לכל - אופנה שראוי לבחון אותה מכל זווית.

 

 

כשמגישים לנו צילומים מתוך קולקציה חדשה, אנו אוהבות לבחון גם את המסביב: את הארט, את הסטיילינג, את החוויה. האווירה המונוכרומטית יחד עם קישוטי האוריגמי ללא ספק מצליחים להעבור בנו תחושה פרשית וקלילה, בדיוק כמו הדגמים עצמם והרי זהו כוחו של סטיילינג מהודק.

 

 

 

חידושים, עדכונים, הצצות בלעדיות והמון יצירתיות - זו הסיבה שאנו כל כך אוהבות את הבלוג-מגזין שלנו!

 

קרדיטים

שמלות כלה: אלינור רבי
צילום: זוהר שטרית

ארט: הילה דדון וליהי סטרוגו
סטיילינג: Anna Karpunov

איפור שיער: רות טולדו פלד
דוגמנית: mc2 - Katia Elizarova

 

מאת:כלות אורבניות