סקירת הקולקציה של Picaboo

22.07.15

אנו זוכרות את היום בו סיפרנו לכן על טרנד חדש ויפה במיוחד: פרחים בשיער. 

 

סיפרנו לכן על האפשרויות הקיימות: על כך שאפשר לבחור לשזור פרחים טבעיים בשיער או פרחי משי, להתאים אותם לטוטאל לוק ולמה בכלל זה כדאי.

 

היום קצת מצחיק לחשוב על זה במונחים כאלה, שהרי ברור שכבר לא מדובר בטרנד חולף כי אם בחלק חשוב בהופעה שלכן, שהרי כלות אהובות, אתן אוהבות כל כך פרחים בשיער!

 

האמת? אנו לגמרי מבינות אתכן. יש בזה משהו כל כך רך ונעים, הבחירה בפרחים מאפשרת לקחת את הלוק לכל מיני מקומות שונים ובאופן כללי זה אקססורי שפשוט יכול לשדרג את ההופעה כולה.

 

זה לבטח לא יפתיע אתכן לגלות שעל בסיס אותו עיקרון, ממש הצלחנו להתאהב בקולקציית תכשיטי השיער של נירית אהרוני לבית Picaboo.

 

פגשנו אותם לראשונה בלייב באירוע של יניב פרסי ואפילו זכינו להתאבזר בגודיז הללו בעצמנו וראינו כיצד למול עינינו תסרוקת יפה הופכת ליפה אפילו יותר עם טאץ' פרחוני ומיוחד.

 

הקולקציה של Picaboo מציעה גיוון ושלל פתרונות יצירתיים לכלות בסגנונות שונים שרוצות לעשות את החיבור היפה הזה עם הפרחים: קשתות, מסרקיות, סיכות וצבעים שונים כאשר המכנה המשותף בין כולם הוא כמובן המוטיב הפרחוני.

 

בשורה התחתונה, אנו יכולות להמשיך ולתאר את הפרחים היפים והגוונים העזים - אבל הלוק שלהם בתמונות עושה את העבודה במקומנו, שהרי אי אפשר להסיר מהם את המבט.

 

 

 

 

 

 

 

אז כלות יקרות, גם אתן מתכוונות להתאבזר בפרחים בשיער? מוזמנות לשתף אותנו!

 

קרדיטים

עיצוב וצילום: Picaboo

מאת:כלות אורבניות
תגיות: