סקירת הקולקציה של Lily & Dahlia

15.06.15

כשמדובר בתכשיטים שיקשטו את הכלה ביום האירוע, הנטייה הטבעית היא תמיד לבחור בתכשיטים קלאסיים, רצוי אפילו כאלה שעוברים במשפחה. אנו חושבות שהסימבוליות של התכשיטים הללו היא מקסימה, אך היא גם בהחלט לא רלוונטית ומתאימה לכל הכלות ולכן אם אתן מחפשות אלטרנטיבה קצת קלילה יותר, מצאנו עבורכן בדיוק אבל בדיוק את הקולקציה המתאימה.

 

מיד כשפגשנו את העיצובים החדשים של Lily & Dahlia - התאהבנו וממש דמיינו את עצמנו מתאבזרות בהם גם ביום יום וגם ביום האירוע. שמרית שעומדת מאחורי המותג, היא כלה אורבנית שתארחה כאן ממש לאחרונה ולכן היא יודעת לעצב תכשיטים שמתאימים בדיוק לכלות שוחרות אופנה ממש כמוה.

 

 

 

 

 

השילוב בין העדינות והקלאסיות לבין הטרנדיות והעדכניות הוא שילוב שיקרוץ לכלות רבות ואילו היכולת לענוד את התכשיטים הללו גם ביום יום ולאבזר אותם בעצם לכל הופעה, תהפוך את הפיסים שייזכו בטייטל "תכשיטי החתונה" ליותר מאקססורי חד פעמי ליום האירוע בלבד.

 

 

 

 

 

ברמת הטרנדים אנו רואות כאן תכשיטים עם נגיעות גיאומטריות עזות וטבעות שהן אינן בצורה של עיגול מושלם, כלומר כמעט נפגשים בקצוות אך בכל זאת לא נוגעים. כמו כן, אפשר למצוא בקולקציה גם טבעות שמיועדות לפרקים של האצבעות, טבעות מידי שמן והשילוב של שני הסוגים ממש מאפשר ליצור סטיילינג גם לידיים ולא רק בתיאום עם הלוק כולו.

 

 

 

 

 

כמובן שקולקציית התכשיטים מגיעה גם עם תכשיטים משלימים נוספים כמו שרשראות וצמידים, אבל אנו מרגישות שדווקא בקולקציה קלילה כל כך, יש ערך גדול יותר ל-Mix and match, כלומר שילוב תכשיטים שלא במסגרת של סט ושילוב בין תכשיטי זהב לתכשיטי כסף - טרנד חם נוסף בעולם האקססוריז.

 

 

 

 

שמחנו לפגוש בקולקציה מרעננת לכלות שמביאה עמה טאצ'ים עכשוויים ואופנתיים, מושלמת לכלות שלנו אשר אינן חוששות להתאבזר ביום יום ופשוט אוהבות אופנה!

 

קרדיטים

עיצוב תכשיטים: Lily & Dahlia

צילום: אורי ליבני

מאת:כלות אורבניות
תגיות: