סקירת הקולקציה של ליאל אלבומים

10.09.15

את ההכנות לאירוע אפשר לחלק לשני חלקים העיקריים: ההכנות לפני, הקשורות ביום האירוע עצמו וההכנות אחרי, כשמקבלים את החומרים וצריך לעשות כל מיני בחירות הקשורות לתמונות, לסרטונים, לפלייליטסטים וכמובן גם ירח הדבש.

 

האלבום העטוף נראה כמו מתנה מפנקת.

 

ההחלטות שאחרי האירוע הן סופר סנטימנטליות, כי הן מאפשרות לנו לבחור את התיעוד האהוב ביותר מן האירוע, לעטוף אותו בפלייליסט מתאים ולהחליט כיצד להציג את התיעוד הזה - וכאן בדיוק האלבומים נכנסים לתמונה.

 

האלבומים היפיפיים של ליאל.

 

אז נכון שאנחנו חיות בעידן דיגיטלי שבו את רוב התמונות אנו רואות במחשב, בנייד או בטאבלט אבל מקומם של האלבומים לא פס מן העולם, בטח כשמדובר בתמונות מתוך יום החתונה.

 

כל אלבום בסגנון שונה, מותאם לזוגות.

 

אז תשכחו מהאלבומים המסורבלים עם הלוק המיושן של פעם. האלבומים של ימינו נראים סופר מעוצבים, כאלה שכיף להציג לגאווה על שולחן הקפה לצד שלל הספרים השיקיים שכבר מונחים עליו.

 

כל האלבומים מדברים באותה שפה: קלאסית ונקיה.

 

אלבומים שמציגים בצורה הזו הם אלבומים שגם זוכים לשימוש נרחב יותר מבעבר ולכן כבר לא מדובר בספר שפותחים פעם ביום נישואין אלא בפריט שכיף לדפדף בו ולהעלות זכרונות לצד הקפה, גם ללא שום צורך במאורע מיוחד.

 

אלבומים שכיף להציג על שולחן הקפה.

 

אלבומים שכיף לדפדף בהם גם ביום יום.

 

ליאל אלבומים קולעים לנישה הזו בדיוק ובעצם, אין צורך להרחיב על כך, שהרי קל לראות זאת בתמונות: כל האלבומים שלהם מודפסים באיכות גבוהה, עטופים בכריכה מפנקת, נראים ומרגישים כמו פריט שכיף להציג לאורחים או בזמן איכות שלנו עם עצמנו.

 

אלבומי החתונה המעוצבים של ליאל אלבומים.

 

אלבומי חתונה בהדפסה איכותית וגימור גבוה.

 

כיף לגלות שבמקביל לכך שצילום האירועים הופך ליפה יותר ויותר - והאריזות שמגישים הצלמים עם החומרים המוכנים משתדרגות, כך גם האלבומים הופכים למושקעים ומרגשים אפילו יותר.

 

אלבומי החתונה הם מזכרת מופלאה לאורך זמן.

 

בימי הנישואין כיף לדפדף באלבומי החתונה, במיוחד כשהם מעוצבים ויפים.

 

קרדיטים

עיצוב אלבומים: ליאל

צילום: Simsisters

מאת:כלות אורבניות