סנדלי סינדרלה

05.03.14

 

לעיתים, פגישה מקרית אפילו עם תמונה ברשת, יכולה להוביל אותנו למקומות שלא חלמנו עליהם. זה בדיוק מה שקרה לנו לפני ימים ספורים, בעת שעיננו נחו על תמונת סנדלים שיקיים אותה מצאנו ברשת. וכפי הידוע לכן, כשאנו מוצאות תמונה מעוררת השראה, אנו מוכרחות לשתף גם אתכן בה. תמיד.

 

התמונה הועלתה לעמוד הפייסבוק שלנו וגילינו שגם אתן, כמונו, אהבתן אותה ממש שכן לפתע פתאום שצף של פניות החל להגיע מכל עבר עם השאלה המתבקשת: ״היכן ניתן לרכוש את הסנדלים ההורסים האלה?״. בד בבד, הסתקרנו גם אנחנו לגבי מקור הסנדלים היפים אך המסתוריים, חבשנו את כובע הבלשים שלנו והחלטנו לסייר ברחבי הרשת בחיפוש אחר פתרונות.

 

צילום: Tory Williams

 

תחילה איתרנו את הצלמת שתיעדה את הסנדלים, יצרנו איתה קשר והופ! היא ענתה באופן מיידי. אז קודם כל נספר לכן שמדובר בצלמת סופר-מוכשרת בשם טורי ויליאמס אשר נפל בחלקה לתעד לא מעט אירועים ברחבי העולם, שחלקם כבר מזמן התווספו ללוחות ההשראה הפינטרסטיים שלנו מבלי לדעת בכלל שמדובר בה, כן כן.

 

חוץ מכשרון גדול, התגלתה טורי כבחורה נעימה ומיד נחלצה היא לעזרתנו באמצעות קישור לכלה בעלת הטעם הטוב, אשר לה שייכים הסנדלים. יצרנו קשר גם איתה והמזל האיר לנו פנים פעם נוספת, שכן אותה הכלה סיפרה לנו א-ר-ו-כ-ו-ת על מקור הסנדלים!

 

כמובן שלא נחזיק אתכן במתח, אלא מיד נרצה לחלוק איתכן את הממצאים: מדובר בסנדלים השייכים למותג בשם ״Golc״ אשר הוקם בשנת 2003 על-ידי Harlen Whitley. מסתבר כי הסנדלים שראינו בצבע מנטה משגע, ממש כמו בתמונה, מגיעים בכל מיני וריאציות נוספות, יפות לא פחות.

 

הדגם הכה נחשק נקרא ״Mariana״, על-שם אשתו של מייסד המותג ומדובר בסנדלים שמזכירים לנו נעלי ריקוד עם עקב קטן ויציב, כאלה שיכולים לשרוד בקלות רבה גם את הריקודים, עד לשעות הלילה הקטנות.

 

צילום: Tory Williams

 

שמחנו מאוד לגלות כמה וכמה אתרים אשר מוכנים לשלוח את הדגם המבוקש הזה גם לארצינו הקטנה כמו למשל: Shoebuy, Shoe-Store ו-DNA Footwear, והחלק המשמח ביותר בכל הסיפור הזה? האנשים הטובים שהכרנו בדרך!

 

בכל פעם מחדש אנו מתפעלות מכוחה של הרשת, והמסע הוירטואלי שלנו מוכיח לנו את זה, אבל בדיוק. הסנדלים נמצאו והם ממתינים כעת לסינדרלה האורבנית שלהם, ואנחנו? ממשיכות כמובן בחיפושים אחר התמונה הבאה… מי יודע לאן היא תיקח אותנו?!?

 

מאת:כלות אורבניות