סנדלווד - כשחלום הופך למציאות

24.10.11

 

כשאחת מאיתנו נתקלה בסטודיו "סנדלווד" לראשונה, היא פשוט לא האמינה למראה עיניה. במרחק הליכה של דקה וחצי מהבית הסתתר לו אוצר, מסוג האוצרות שמוצאים רק אי שם במעמקים. נסורת רכה, אוורירית, בעלת ריח טרי ורענן מקבלת את פני העוברים ושבים. כמו בדרך פלא היא מושכת אותם פנימה, אט אט, עד שאין כבר דרך חזרה.

 

 

 

 

סנדרה בידרמן, היא האישה המיוחדת והכשרונית שעומדת מאחורי הסטודיו "סנדלווד", סטודיו לפריטי ריהוט ואביזרים בסגנון שאבי שיקי, רומנטי ומתקתק. הכול התחיל לפני כ-13 שנה, ביום בו נתקלה סנדרה בחבר שהחזיק בידיו ג'קסון ומברגה. בדיוק ברגע ההוא, הבינה סנדרה שאפשר לבנות עולם ומלואו באמצעות מספר כלי עבודה בלבד, וכך מצאה את עצמה מנגרת בביתה ומתמכרת לעץ ולנפלאותיו.

 

 

 

 

מתחילת דרכו של הסטודיו אפיין אותו הסגנון המיוחד של סנדרה. בכל מבט אליו העיניים נמשכות ניתן למצוא את הישן אל מול החדש, הנקי אך המחוספס, קשיחות העץ ומנגד רכות הבדים... מעין תערובת ייחודית שכזאת, האופפת את הסטודיו כולו.

 

 

 

 

 

ומה בין סנדלווד ובין עולם החתונות? אז האמת שהמון!!! מעבר לעובדה שהתחשק לנו לעבור לגור בסטודיו, או לחילופין פשוט לארוז אותו ולנייד את כל תכולתו לביתינו הפרטי, מצאנו שם שלל אקססוריז מיוחדים. מילים באנגלית העשויות חיתוכי עץ (...Happy, Energy, Love, Relax), אותיות ומספרים, לבבות מכל מין וסוג, דגים של מזל ועוד, אשר כל אלה יכולים להשתלב הן בשלב הצילומים המקדימים והן בשלב העיצוב. רק לדמיין! כבר אמרנו?!?

 

 

 

 

 

אז אם יוצא לכן לעבור כאן בסביבה (עם וגם בלי כל קשר לחתונה), אל תאמרו שלא ידעתן - "סנדלווד".

 

 

*אתן מוזמנות לבקר בגם בדף הפייסבוק של "סנדלווד".

** כתובת הסטודיו: שדרות וושינגטון 28, שכונת פלורנטין, ת"א.

מאת:כלות אורבניות
תגיות: