סיפורי בדים

06.07.11

 

את סדרת הוידויים שלנו, שמגיחה מפעם לפעם, אתן כבר מכירות היטב. ולכן גם את הפוסט הזה אנחנו מרשות לעצמינו לפתוח בוידוי נוסף ומרגש: אנחנו אוהבות תחרה! מאוד אוהבות תחרה! (על כל הסוגים והמינים: קרושה, ניירות תחרה- פשוט הכל!) ועכשיו כשהורדנו את עניין הוידוי מהפרק, אפשר לעבור הלאה ולדסקס על הרציונלים שעומדים מאחורי ה"פטיש" הגדול הזה. אז ככה, בד התחרה אמנם ידוע כבד עדין ומחייב מאוד, אבל מבחינתנו זה גם הבד הפרקטי ביותר, שכן באמצעותו אפשר לאבזר לא רק  מכף רגל ועד ראש, אלא לבנות עיצוב חתונה (וכמובן עיצוב למסיבת רווקות/מסיבת אירוסין וכו') בקונספט מהמם.

 

 

מעולם לא נתקלנו בבד שעורר בנו תחושות כאלה ושימש לנו כמקור אדיר להשראה כמו בד התחרה, וכנראה שאנחנו לא היחידות, שהרי היום אפשר להיתקל ביותר ויותר עיצובים שהם כולם על טהרת התחרה, והתוצאה שמתקבלת היא כמעט תמיד אלגנטית ואסתטית.

 

 

 

אם חושבים על זה, שום בד אחר לא יכול למלא את המשבצת המולטי-טאסקית של בד התחרה. רק דמיינו לעצמכן לרגע עיצוב בהשראת בד הסאטן. אנחנו מבטיחות לכן שהתוצאה שתתקבל תהיה מעט גסה בלשון המעטה. בבד התחרה לעומת זאת יש ניחוח רומנטי אך לא מתייפייף מדי, מתקתק ולא זול, המאפשר לשזור אותו בעדינות באלמנטים שונים הקשורים בעיצוב. כמובן שכמו בכל עיצוב אחר, גם הפעם חשוב לא להעמיס, כשהמטרה העיקרית היא לגרום לעין לחפש את בד התחרה בין הפרטים הקטנים.

 

 

 

הכל מתחיל בשמלה

אז כמובן שהשימוש הטבעי ביותר בבד התחרה הוא בעיצוב שמלת הכלה, ולא ממש נזדקקנו לקייט מידלטון כדי להמחיש זאת פעם נוספת. גם כאן הפרקטיות והרב גוניות של הבד באה לידי ביטוי, שכן דגמים של שמלות תחרה יש עד אינסוף, ואפשר ממש להתאים אותן לכל טעם ולכל סגנון. אנחנו מאמינות שמי שלא אוהבת שמלות תחרה, פשוט לא מצאה עדיין את שמלת התחרה שמתאימה לה. בד התחרה לא רק משדרג מיד את כל השמלה ומעניק לה ייחודיות, אלא מוסיף לה גם נופך רומנטי, נוסטלגי וקסום, שמזכיר לנו איכויות של פעם (כמו גרייס קלי... האישה והאגדה).

 

 

התחרה גולשת החוצה

כדי לתכנן עיצוב מוצלח בהשראת התחרה, צריך לחשוב איך היה נראה העיצוב לו בד התחרה היה גולש לו החוצה מן השמלה אל תוך החלל, ולפעול בהתאם. לכן, מי שבוחרת בתחרה בתור הקונספט, צריכה לבחור בד שתואם או מחמיא לבד שממנו עשויה השמלה, במטרה ליצור הרמוניה שתהיה נעימה בעין.

 

 

התחרה יכולה לבוא לידי ביטוי בשלל אלמנטים: מעמדים לנרות, תחתיות לכוסות או לכלי הגשה, סרט עדין הקושר את הסכו"ם יחדיו, מפות ואפילו באמצעות עוגת תחרה לבנה. בד התחרה עצמו יכול לשמש כקונספט ראשי או משני. קחו לדוגמא חתונה באווירת גן אנגלי, בעיצוב כמו זה תוכל התחרה להתחבר לפרחים בגוונים פסטליים רכים, ריהוט עתיק וכמובן פנינים (כי איך אפשר לוותר על השילוב הקלאסי של תחרה ופנינים?). וכשמשלבים את כל אלה יחדיו, אין ספק שתקבלו מראה כפרי ונעים.

 

 

אז אם מתחשק גם לכן עיצוב נפלא, כזה שפריטים רבים ממנו אפשר לקנות מראש או אפילו להכין בבית במסגרת פרויקט DIY מאתגר, התחרה - היא בדיוק האלמנט שחיפשתן. אנחנו כבר יצאנו לחפש עבוריכן את ההשראה המבטיחה הבאה...

 

The images are taken from: 100 Layer Cake, Oh the lovely things, Daydream lily, oh lovely day, the bride's diary, michele made me, becoming lola

מאת:כלות אורבניות