סייב דה דייט: פיפטיז סטייל

28.04.14

 

מידי פעם בפעם מבליחה לראשינו מחשבה ואנו מדמיינות לעצמינו כיצד הייתה מתנהלת שגרת יומנו אילו חיינו בתקופה אחרת לגמרי… לדוגמה בעיצומן של שנות ה-50׳. הפייסבוק היה איננו וכך גם האינטרנט, אך במקום כל אלה שיק אלגנטי, שמלות פרחוניות וגינונים שכבר לא קיימים בימינו אנו היו מקיפים אותנו מכל עבר.

 

מסתבר שאנו לא היחידות שחולמות כך מידי פעם בהקיץ, שכן גם יוליה, הכלה בה תפגשו עוד רגע קט פינטזה על שנות ה-50׳ והחליטה לקחת את הפנטזיה הקטנה שלה לשלב הבא, באמצעות שיחזור קטן של התקופה! מדובר בצילומי סייב דה דייט שערכו יוליה ובן זוגה, יבגני, שהם טיזר קטנטן לקראת החתונה.

 

 

 

 

אז בעצם, למה דווקא שנות ה-50׳? יוליה סיפרה לנו שמדובר בתקופה אשר מסמלת מבחינתה את שיאו של עידן הפינאפ, שנים בהן הקסם והפשטות אפיינו את שגרת החיים.

 

 

 

בכדי לארגן את הצילומים נעזרה יוליה בדמיונה העשיר: היא רכשה טפט צבעוני שמזכיר לנו את הבתים של פעם ואיבזרה את הסט בשלל פריטים המתקשרים כמובן גם הם לשנות ה-50׳.

 

 

 

 

על-מנת לחקות את דמותה של נערת הפינאפ הקלאסית, תועדה יוליה כשהיא עוסקת במלאכת בית יומיומית, בזמן שיבגני בן זוגה נח לו להנאתו ולבוש גם הוא במיטב מחלצותיו - בדיוק כפי שניתן היה לצפות מזוג אורבני בפיפטיז.

 

 

 

באמצעות האיבזור והסטייל המדליק של השניים, הצליחו יוליה ויבגני להכניס גם אותנו לקפסולת זמן, לימים בהם אפילו דון דרייפר היה עוד בחור צעיר.

 

 

את הצילומים עצמם הקדישו השניים לסייב דה דייט הורס כמו גם עבור תמונות שיתפקדו על תקן מספרי שולחן… כמה מקוריות בסשן צילומים אחד, כמה!

 

 

 

 

אז מה דעתכן להתקשט בשפתון אדום ולהצטרף אלינו לריקוד סוער? אמנם התמונות שראיתן הינן טעימה קטנה מן היום המיוחד שעבר על יבגני ויוליה, אך אנו בהחלט כבר מצפות בשקיקה לתמונות מן החתונה עצמה!

קרדיטים
צילום: דימה פוליבקין
הפקה, ארט וסטיילינג: יוליה מירניק

מאת:כלות אורבניות