סיון וטל, 10.5.13

15.03.14

 

תמיד האמנו כי הבסיס לקשר מוצלח הוא בתחביבים משותפים, בין אם אלה תחביבים שכל אחד מביא מביתו או כאלה שמסגלים יחדיו עם הזמן. סיון וטל, בני הזוג שמתארחים כאן היום, מוכיחים לנו פעם נוספת עד כמה התחביבים האלה תורמים להנאה מהזוגיות ומהחיים בכללותם.

 

השניים אוהבים לטייל יחדיו מסביב לעולם, ואוהבים אפילו יותר להימצא בקירבתם של אנשים: הם נהנים לפגוש פנים חדשות במקומות רחוקים, שמחים לארח בביתם חברים ומשפחה, וכך בדיוק נהגו גם כשהחלו לתכנן את חתונתם - הם חשבו קודם כל על הנאתם של האורחים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נתעכב לרגע על נושא הטיולים, שהרי מדובר בפרט חשוב בזוגיות של השניים: סיון וטל נהנים כשהם "נושמים וטועמים" אוויר אחר לדבריהם. ההנאה הזו הביאה אותם כבר לשלל יעדים מסביב לעולם, עם חיבה מיוחדת למקומות אקזוטיים. קומץ אנשים שפגשו במהלך טיוליהם בחו"ל, אף הגיע לאירוע עצמו בכדי לחגוג עימם את שמחתם, וכך הזכיר להם שוב את אותן החוויות הנפלאות שליקטו מסביב לעולם...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בשלב זה בוודאי לא תופתענה לגלות שגם הצעת הנישואין של הזוג ההרפתקן שלנו התרחשה בחו"ל: זה קרה באיי אנדמן, על מרפסת שפונה אל עבר הנהר. טל רכש טבעת סימבולית באחד הדוכנים באיזור וכרע על ברכו באקט המוכר בעולם כולו. סיון מצידה אמרה "כן" גדול!

 

 

 

 

 

 

 

הבחירה להציע נישואין על שפת הנהר לא הייתה מקרית, שכן בני הזוג הם חובבי טבע ולכן גם רצו להינשא באווירה נינוחה ונעימה. כשהאורחים נמצאים בראש סדר העדיפויות, יחד עם הרצון להינשא אל מול נוף טבעי הגיעו השניים לגלרית לורנס הממוקמת בלב ליבה של יפו וצופה אל הים הכחול.

 

חתונת השישי של סיון וטל תאמה ב-ד-י-ו-ק את חלום החתונה שחלמו השניים, עם שלל נגיעות אישיות... והנגיעה האישית ביותר - כל האנשים שנוגעים בחייהם ואהובים עליהם כל-כך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רגע לפני שניפרד מכן לשלום נספר לכן כי בני הזוג כבר הספיקו לשוב מירח דבש בן ארבעה חודשים(!!!). וכעת, כל שנותר לנו הוא לאחל להם שיצברו עוד ועוד חוויות וישתפו אותנו בכל הטיולים המשובחים.

 

✿✿✿

 

מקום האירוע: גלרית לורנס

קייטרינג: זיו שלף

שמלת כלה: פלורה

נעלי כלה: אוליב תומאס ו-MEL

איפור ועיצוב שיער: ענבל מסאס, קוסטה

תכשיטים ואקססוריז: עגילים - קרן וולף

טבעות נישואין: ג׳קסון

בגדי חתן: ליאת זרמון

נעלי חתן: FLY LONDON

צילום סטילס: דויד סקורי

צילום וידאו: טל אזולאי

עיצוב: קרן, מעצבת הבית של גלרית לורנס

די ג׳יי: שי גולדברג

רב: הרב יוני לביא, צהר

 

מאת:כלות אורבניות