סיוון וחיים, 10.5.12

25.08.12

 

אחרי 7 שנים ארוכות של זוגיות, הבינו סיוון וחיים שההורים לא מתכוונים להרפות בעניין החתונה, ושאולי הגיע הזמן להעניק להם קצת נחת ולהתחתן. סיוון היא צלמת, שמאוהבת בעולם האנלוגי והמצלמות הישנות, ואילו חיים עובד בהייטק. ביחד הם מגדלים את איינשטיין, כלב שהוא למעשה שטיח עם רגליים לדבריהם, וזוג פחתולים שעונים לשמות חתול וחתולה.

 

 

 

מכיוון שהשניים מעולם לא חלמו על חתונה, הם החליטו לשים בראש ובראשונה את האורחים, וכשתיכננו את חתונתם חשבו קודם כל עליהם. את בוקר החתונה הם פתחו במלון בנווה-צדק, ביחד עם כל חבריהם הטובים. היה שם הרבה אוכל, אלכוהול, מוזיקה אהובה, פלייסטיישן ומצב רוח טוב בכמויות! אה, וכמובן גם שלוש מצלמות פולארויד שהשניים רכשו, על מנת שחבריהם הטובים ידאגו לתפעל אותן כבר בשלב בוקר ההכנות וכמובן גם באירוע עצמו.

 

 

 

 

 

 

 

את הצילומים המקדימים ערכו השניים בנווה-צדק עצמה, למרות שבאופן משעשע למדי אם היו מבקשים מהזוג שלנו לתעדף את המקום לצילומים האלה, כך אמרה לנו סיוון הכלה, סיכוי סביר שזה היה מופיע בתחתית הרשימה. במבט מן הצד, אנחנו דווקא חושבות שהצילומים המקדימים של השניים בלוקיישן כמו זה, התאימו להם בצורה נפלאה. יש משהו עדין ורומנטי כל כך בשכונה התל-אביבית הזאת, שהתחבר לנו נפלא לסיוון ולחיים. כלה בשמלה עדינה עם זר גיבסניות בידה ופרח בשיערה, וחתן בחליפה שנתפרה במיוחד בשבילו ע"י חייט, ממש כמו פעם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומשלב הפוזות למצלמה, הגיע הזמן לראות את המקום בו בחרו השניים להתחתן: גלרית לורנס היפואית ששוכנת כמובן בלב יפו הקסומה.

 

 

 

אחד הדברים שסיוון וחיים אהבו במקום, היא האפשרות לקיים את טקס החופה בגן הפסגה. הם מצאו להקת כלי זמרים שליוותה אותם ואת אורחיהם לאורך כל התהלוכה אל הגן ועד לכניסתם לחופה. היה שמח, היה מרגש, היה מקפיץ במיוחד, והם מצאו את עצמם רוקדים כל הדרך לחופה...

 

 

 

המתנות לאורחים היו הפרוייקט האישי של סיוון ונעשו עם המון מחשבה. כל אורח שעזב את החתונה קיבל קופסא קטנה שבתוכה היה עציצון קטן וריק, שקית עם אדמה לשתילה, פקעת של רקפת ארץ ישראלית והוראות שתילה. לכל קופסא חוברה תגית תודה שהוזמנה באטסי, הוחתמה בחותמת אישית (שגם היא הוזמנה באטסי והופיעה גם בהזמנה) ונקשרה בסרט רפייה בגוון טבעי. סיוון וחיים סיפרו לנו כי הם רצו לתת משהו קטן לאורחים שלהם לא בשביל לשמוע את הפירגון שלהם בחזרה, אלא בדיוק להיפך. כדי לפרגן להם. בעיננו, זאת מתנה מקסימה ומחשבה מקסימה של זוג מקסים.

 

 

ןאחרי שהיום הארוך הזה היה מאחוריהם: יום של הכנות, של צילומים מקדימים, של חופה, עכשיו רק נותר לרקוד על הרחבה עד אמצע הלילה, וכך בדיוק היה!

 

 

לא יכולנו לסיים את הפוסט מבלי לשתף את כולכן בכמה טיפים חשובים וחכמים במיוחד מסיוון וחיים:

♠ תקופת החתונה מעמידה בלא מעט מצבים שלא מכירים קודם לכן. היו שקולים ומסודרים, והכי חשוב מאוחדים לכל אורך הדרך.

♠ השתדלו לא להוציא שום דבר מפרופורציה, ולתת לדברים את המשקל הראוי בצורה בוגרת ושקולה.‬

♠ דאגו לאהוב אחד את השני, כל הזמן, ונסו להנות מהתהליך כמה שיותר.‬

♠ ביום החתונה, שחררו את הכול. אל תיתנו לדבר להוציא אתכם משלוות הנפש.‬

♠ אושר זאת בחירה, ופשוט ביחרו להיות מאושרים.‬

♠ אם חושבים על זה, כמעט ואין סיכוי שיום החתונה יהיה נטול בלת"מים. בתגובה לכל הדברים הללו פשוט חייכו, ציחקו, התחבקו ותאהבו.‬

 

 

המון מזל טוב סיוון וחיים! אתם פשוט מקסימים אמיתיים והיה לנו לעונג לארח אתכם!

 

♠♠♠

 

 

מאת:כלות אורבניות