סטייל מהמם בלוקיישן קולי: חתונת הפינטרסט של יובל וברק

31.10.19

מה בסך הכל רוצות כולנו? שהחתונה שלנו תהיה שמחה, מרגשת ומוצלחת וכמובן - שתגשים את הויז'ן הפרטי שלנו ותצטלם מושלם. בחתונה של יובל וברק התאהבנו ממבט ראשון שכן כל פרט בה פשוט שבה אותנו ביופיו.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1
נסיבות היכרותם לקוחות הישר מקומדיה רומנטית מתוקה - הוריהם גרו אלה מול אלה באותו רחוב וכך, בלי שום תיווך חיצוני או טכנולוגי, הם הכירו. יובל היא ליטרלי The Girl Next Door.

gallery 7

gallery 7

gallery 7

gallery 7

gallery 12
הקשר המשפחתי ממשיך גם להצעת הנישואין המתוקה, כשיובל הייתה בטוחה שהם בדרך ליום הולדתו ה-50 של אביו של ברק וגילתה שלמעשה היא עומדת לקבל טבעת. שתי המשפחות נכחו במעמד המרגש ובלונים שאייתו "התינשאי לי" הפכו את הרגע המשפחתי, האינטימי והצנוע הזה לטיפה יותר חגיגי.

4

gallery 12

gallery 12

1

1
אבל לא צריך לדאוג לחגיגיות, כי כשזה הגיע ליום הגדול, יובל וברק הלכו על כל הקופה עם אירוע שנראה כמו לוח השראה שהתעורר לחיים. כנראה הייתה זו ההנאה הצרופה שחוו לדבריהם בכל שלבי התכנון והארגון שהשתקפה בכל טאצ', דיטייל ואלמנט בביג דיי שלהם. ואנחנו יודעות כבר מזמן שגוד וייבז הם הסוד לחתונה מהסרטים.

1

4

6

6

6
הם נישאו בחלל אורבני יפהפה בסגנון ניו-יורקי עם קצת אדג', תעשייתי ובחרו בעיצוב נקי, אלגנטי ומתוחכם שלא העמיס ושמר על השיק הסופר-קולי של המקום.

gallery 18

gallery 18

gallery 18

gallery 23

gallery 23
הערב הסתכם במסיבה מטורפת שהעיפה את האורחים ואת עוצמת הרגשות לשמיים. יובל וברק מספרים שהאהבה האדירה שחשו שעוטפת אותם הביאה לכך שתהליך התכנון כולו והערב הגדול בפרט, נחרטו בהם לעד כזכרון מדהים ובלתי נשכח.

gallery 23

gallery 23

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 27
קרדיטים:
צילום סטילס: עידן חסון
מקום האירוע: טרמינל
עיצוב האירוע: Mint Design
מוסיקה: בן גוטר - פיינל דראם
צילום וידאו: אבי אבייב 

+ קרדיטים נוספים


איפור ושיער: ענבל בנצור
קייטרינג: טעם וצבע 
בר: מיקסולוג'י  
שמלה: סטודיו ליליאנה 
טבעות: מאיה אור

מאת:כלות אורבניות