סטייל אינסופי בחתונה של גל ושלו

29.10.17

אם הייתן מספרות לגל לפני כמה שנים שעוד מעט היא תעמוד תחת החופה עם שלו, היא כנראה הייתה אומרת לכן שאין מצב. השניים הכירו דרך חברים משותפים, וכששלו אזר אומץ והציע לגל לצאת, היא סרבה. ולא רק פעם אחת. אחרי שניסה את מזלו שוב לאחר כמה שנים, גל סוף סוף הסכימה ומאז היא אומרת שהם בלתי נפרדים.

 

אחרי 3 שנות זוגיות מהממות, שלו הציע לגל להינשא לו במקום הכי אינטימי שיש - בבית, הצעה שהמשיכה לחגיגות בחופשה רומנטית שהגיעה יום אחרי.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 4

 

gallery 5

 

gallery 6

 

צילומי הזוגיות שלהם מוכיחים לכולנו שהעקשנות משתלמת. גל ושלו נראו יפים ומלאים שיק על רקע שדות צהובים עם מראה חקלאי מהמם. לוקיישן נוסף ששבה אותנו היה יער עם עצים גבוהים ומיוחדים שנתן לפריימים משחקי אור וצל קסומים לתמונות הייחודיות שלהם.

 

gallery 7

 

gallery 10

 

gallery 11

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 13

 

gallery 14

 

בכל פריים ופריים, גל הרסה אותנו מחדש. הטוטאל לוק המושלם שלה הביא אותנו להתמקד בכל פרט ופרט, ולהלן המסקנות: כיאה למתולתלת גאה, גל החליטה ללכת על פריזורת תלתלים בעלת נפח משגע המעוטרים בפרח לבן וגדול. את המראה ההורס הזה השלים אודם בורדו שבלט על שפתיה ונראה כאילו נוצר במיוחד בשבילה.

 

השמלה, מלאה בפרטים ששווה להתעכב על כל אחד ואחד, כללה תפירות פרחוניות באזור החזה, פאטרנים גיאומטריים נוצצים במותניים וחצאית יוצאת דופן שקופה למחצה עם נקודות לבנות רקומות וגימורים תואמים.

 

gallery 12

 

gallery 15

 

gallery 16

 

gallery 8

 

gallery 9

 

את כל הסטייל הזה הביאה איתה גל למקום החתונה, שם גם השתעשעו השניים בצילומים מגניבים במיני ישראל. כשנכנסו פנימה, קידמו את פניהם עציצי תבלין ירוקים ועמדת שזירה שנתנה פופ צבעוני ושמח. כשהגיע הזמן לטקס שלשמו התכנסו כולם, צעדו גל ושלו לעבר החופה וברגע שבירת הכוס, שוחררו בלונים אדומים ולבנים בצורת לבבות.

 

gallery 17

 

gallery 18

 

gallery 19

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 20

 

gallery 21

 

יחד עם האורחים שלפני רגע צפו בגל ושלו קושרים את חייהם יחד, הלכו לרחבת הריקודים שם חגגו עד אור הבוקר.

 

gallery 22

 

gallery 23

 

gallery 24

 

גל ושלו - מאחלות לכן שלא תפסיקו אף פעם להיות הכי סטייל שיש! אוהבות אתכם.

 

קרדיטים:

צילום סטילס: Happydays

קייטרינג: אטורה

מקום האירוע: אטורה

עמדת שזירה: ולדיס פרחים
נעלי כלה: מאסטרו

ווידאו: אייל קרול

מוסיקה: אוקטופוס

+ קרדיטים נוספים

שמלה: נורית חן

איפור: חן ברוך Grace beauty

עיצוב שיער: שמעון חניבד

חוויות: מגנטים ובלונים מתפוצצים

 

מאת:כלות אורבניות