סטייל איטלקי לחתן ההרפתקן: הקולקציה של דורון אשכנזי

22.07.19

בואו נדבר שניה בשיא הכנות: רוב תשומת הלב בחתונות מוקדשת ללוק של הכלה ואיש לא מתלונן על כך. אבל רגע, גם לחתנים שלנו מגיעה קצת תשומת לב, ויותר מזה - מגיע להם לקבל אופציות מעניינות, מסוגננות ומגניבות לשדרג את הלוק שלהם מעבר לסטנדרט המקובל. הקולקציה החדשה של דורון אשכנזי עושה עבורם בדיוק את זה.

gallery1

gallery1

gallery1

gallery1
ההשראה לקולקציה היא נערי נאפולי, עיר הנמל האיטלקית שיש בה קסם אירופאי עם קצת חוצפה ים-תיכונית. השילוב הזה בין חספוס לצ'ארם שמאפיין כל כך את העיר, לחלוטין בא לידי ביטוי בדגמים שמהווים מיקס שובה עין בין מראה דנדי בצבעים בהירים לחליפות פסים והדפסי פרחים.

gallery5

gallery5

gallery5

gallery5
בכדי לאמץ את הטוטאל לוק של הקולקציה, אין ספק שדרוש קורטוב של נועזות מצד החתן, וגישה שהיא מאד פאשן פורוורד. התרגלנו, כך נדמה, לראות חתנים ברקע, כשהכלות שלצדם מככבות בפרונט. הקולקציה הזו לגמרי תקלע לטעמם של חתנים שאוהבים צבע, שאינם מפחדים מפרינטים ושרוצים להיראות מעולה בחתונה שלהם.

gallery9

gallery9

gallery9

gallery9
עם זאת, אל חשש, בין הדגמים יש פריטים סופר קלאסיים, הגזרות מחמיאות, וצבעי היסוד של הקולקציה מתונים. עם השילובים הנכונים, גם חתן מאד סולידי וגם חתן עם יותר תעוזה, ימצאו כאן בקלות את מבוקשם.

gallery13

gallery13

gallery13

gallery13

gallery13


קרדיטים: 

צילום: הילה שייר
איפור ושיער: ניר אלקבץ

מאת:כלות אורבניות