סופיה וירוסלב - חתונה בפראג

26.05.15

במדור "חתונות אורבניות" אנו כותבות על כל מיני סוגים של זוגות, סגנונות ומקומות אך נדמה כי המכנה המשותף ביניהן, פרט לכך שכל החתונות הללו יפיפיות - היא הלוקיישן הישראלי. כבר יצאנו לנו לפגוש בחתונות מאילת ועד הצפון הרחוק, אך הפעם נפלה בחלקנו ההזדמנות להכיר את סופיה וירוסלב, זוג ישראלי מתוק שבחר להינשא בפראג.

 

 

 

 

 

בקבוצה הסודית שלנו שמנו לב כי חתונות אזרחיות בחו"ל עומדות לעתים קרובות יותר ויותר על הפרק וכתוצאה מכך פראג הפכה ללוקיישן חם לטובת העניין. 

 

 

 

 

 

סופיה וירוסלב מתארים את החוויה הצ'כסלובקית שלהם כנעימה וזאת בזכות הבחירה באנשים טובים שתקתקו עבורם את כל הנושאים הטכניים.

 

 

 

 

את המסמכים הנדרשים העבירו בני הזוג עוד לפני הטיסה וקיבלו את כל האישורים כדי להינשא זו לזה מעבר לים. עם הגעתם לפראג, חיכה להם בשדה התעופה נציג מסוכנות הנסיעות שסייע להם למלא מסמך אחר מסמך בשפה הצ'כית כך שיוכלו להשלים את תהליך הנישואין.

 

 

 

ביום למחרת נקבעה הפגישה עם הצלם, אותו סגרו כבר בזמן שהותם בארץ וביום למחרת התרחשה החתונה השיקית שאת תמונותיה אנו פוגשות כעת.

 

 

הסטיילינג האירופאי עם הנגיעות האדמדמות של סופיה שבה את ליבנו וגרם לה להיראות כמו כלת רטרו משובחת, בדיוק מהזן האהוב עלינו כל כך.

 

 

כמובן שגם ירוסלב נראה אקסטרה מתוחכם עם חליפתו האלגנטית ויחד הם נראו כמו Power couple אמיתי!

 

 

יום חמים ולא אופייני פגש את בני הזוג ביום חתונתם ואיפשר להם ליהנות מתמונות בלוק שונה, שילוו אותם הלאה ותמיד ישאירו אותם עם חיוך.

 

 

 

סופיה וירוסלב היקרים, תודה שאיפשרתם לנו לקחת חלק בחוויה המיוחדת שלכם!

 

 

קרדיטים

מקום האירוע: פראג, רטושה

צילום סטילס: Viktor Lom
שמלה: תופרת
איפור: Natalia Bazarova
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה:גזית
תכשיטים: פנינים שניתנו לי במתנה מחברה
אקססוריז: כפפות - עינב פדידה, הינומה - רינה בהיר
קרדיטים נוספים: אלכסנדרה ממשרד נסיעות "פאלקס טורס" ארגנה את כל הנושא הבירוקרטי - מסמכים, דרכונים, תעודות לידה וכו'

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: