סוניה ונועם, 8.12.11

23.11.11

 

שבת נפלאה לכן, כלות אורבניות שלנו! היום אנחנו שמחות לארח בבלוג חתונה נפלאה שכולה נוטפת טעם של פעם, החתונה של סוניה ונועם. מדובר בזוג שמאוד אוהב את העיר תל-אביב, זוג שחיפש לערוך אירוע עם נגיעות קצת אחרות בתוך הנוף המוכר והידוע. את הדבר הזה שחיפשו, מצאו השניים בדמות חתונה בבית הכנסת הגדול ברחוב אלנבי. אז תאמרו לנו - מה יכול להיות יותר תל-אביבי מזה?

 

 

 

 

 

 

החתונה שלהם היתה התשובה המושלמת בעיננו לזוגות המחפשים אחר אירוע קלאסי, מוקפד ואיכותי. את שפת העיצוב של החתונה התאימו לשפה המיוחדת של הבית הכנסת, על הריהוט המקורי שלו ועל סקאלת הצבעים הקיימת במקום. הם בחרו לשלב ריהוט עץ בגוון שחור-מהגוני עם מפות לבנות, כלי כסף יפיפיים, תחרות ופרחים בגוונים המתאימים.

 

 

 

 

סוניה ונועם דמיינו לעצמם אירוע שמתקיים באווירה משוחררת של מסיבת קוקטייל נעימה, ולכן גם נמנעו מסידורי ההושבה המייגעים. מנות קטנות ואיכותיות לצד מגוון צורות הושבה (שולחנות גדולים, שולחנות בית קפה קטנים, שולחנות בר ועוד) היו המתכון המנצח לערב המיוחד שלהם.

 

 

 

ממש לקראת סיום האירוע נערכה החופה עצמה, וכך חתמה למעשה את החלק המסורתי-המשפחתי. זמן קצר לאחריה, יצאו השניים כשהם מלווים בכל חבריהם הקרובים, לחגיגות ההמשך של החתונה, חגיגות שהתקיימו בבר קרוב ונמשכו עד השעות הקטנות של הלילה... בהחלט הדרך המושלמת לסיים ערב כמו זה!

 

 

 

 

 

תודה סוניה ונועם, על שחידשתם וריגשתם גם אותנו וגם את הכלות האורבניות שלנו! הייתם מקסימים אמיתיים ואנחנו מאחלות לכם רק טוב והרבה ממנו!

 

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות