סדרת הטעימות #1

16.01.12

 

הפוסט שתראו היום הולך להיות פוסט מתוך סדרה קצרה של פוסטי טעימות. הצצה קטנה אל תוך עולמן של נועה ורותם המוכשרות, עולם של עיצוב, מתוקים והרבה דברים יפים.

 

 

התמונות עצמן, לקוחות מחתונה אינטימית וקטנה שעיצבו, חתונה שנערכה בחצר המוזיאון במזכרת בתיה. כשראו השתיים את המקום לראשונה, התפעמו מהקסם העתיק שאפף אותו וידעו כי הקונספט העיצובי בחתונה ייבנה בשפה זהה.

 

 

 

השולחנות כוסו במפות לבנות ועוטרו בראנרים מבד יוטה טבעי. פרחי שדה לבנים וצהובים נחו בצנצנות זכוכית ובאגרטלים ששילבו רפייה וחבלים, והעניקו עוד קצת מהטאץ' הטבעי.

 

 

 

שולחן קינוחים מתוקתק הותאם במיוחד למאורע, וכלל שלל פינוקים: קאפקייקס, קייקפופס, קינוחים אישיים, עוגיות אישיות ועוד. גם בתכנונו נלקחו בחשבון הצבעוניות והקונספט של האירוע כולו, ולכן שלטו בו גווני הצהוב, הלבן והחום. 

 

 

 

ולסיום, על מנת להעניק טוויסט נוסף לעלילת הצבע, הוסיפו נועה ורותם תפוחים ואגסים ירוקים אשר שולבו בסלסלאות עץ גדולות. מלבד היופי, כמובן שהיה גם טעים לנשנש את הפירות הטעימים הללו, אשר איזנו את כל טעמי המתוקים בפה.

 

 

 

צילום: דנה מינס

 

מקוות שנהנתן מהפוסט הראשון בסדרת הטעימות, ובעיקר שיש לכן מספיק סבלנות להמתין עד לטעימה הבאה. זה לא פשוט, אנחנו יודעות, אבל תהיו בטוחות שגם היא מתוקה מתוקה!

מאת:כלות אורבניות