סברינה ויוני, 28.8.14

23.11.14

שני בני הזוג מסיימים יום עבודה ארוך, נוחתים יחדיו על הספה עם הרגליים למעלה וחולקים חוויות מן היום שהיה. במקרה של סברינה ויוני, תחומי העיסוק שלהם קרובים למדי, שכן היא אדריכלית ואילו הוא מהנדס בניין - כך שנושאי שיחה בביתם לעולם לא חסרים!

 

במקרה של השניים, תחומי העניין המשותפים לא מסתיימים רק שם ועל כן את ההכנות לחתונה העבירו השניים יחדיו, זו לצד זה. הם נעזרו בבית הדפוס של אבי החתן בכדי לתת דרור לדימיון וליצור את פריטי המיתוג המדליקים שכיכבו בחתונה ותרמו לעיצוב כולו, עיצוב שהיה גם הוא פרי יצירתה של הכלה האורבנית הכה מוכשרת שלנו (סברינה, את משהו מיוחד!).

 

בבוקר יום החתונה ליוו את סברינה חברותיה הטובות, כשהן מתאספות בביתה וצופות בה מן הצד. זר הפרחים כבר המתין לה על הספה, הנעליים המושי-מושלמות חיכו להתאחד עם כפות רגליה ואפילו המיטה הזוגית התקשטה בשמיכה מפוספסת, ברוח החתונה עצמה.

 

חמושים במצלמת לומוגרפי ועם שיק הורס, יצאו סברינה ויוני לטיול קטן בטבע. הם עוד הספיקו ליהנות מקרניה האחרונות והמלטפות של השמש בטרם הגיעו למקום האירוע.

 

פסים בצבעי שחור-לבן, חיות מוזהבות ואפילו עוגת חתונה מרשימה עם דמויותיהם… כל אלה קיבלו את פני האורחים של השניים, רגע לפני שהחל לו טקס החופה המרגש עם השושבינים המתוקתקים שנשאו בלונים גדולים ולבנים.

 

מעוניינות כבר לצפות בתמונות של השניים? נראה לנו ש… כן! היכונו להתאהב!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♡♡♡

 

מקום האירוע: סיטרוס

שמלת כלה: אייזן-שטיין

נעלי כלה: ASOS

איפור: מישל דהרי

עיצוב שיער: אוהד דגן

תכשיטים ואקססוריז: אפרת קסוטו

בגדי חתן: בלו נייבי

צילום סטילס: רומן בלשוב

צילום וידאו: אסף רביבו, SOLANCE

עיצוב: סברינה, הכלה

מוסיקה: זברה מוסיקה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)