סבטה וחן, 13.5.12

13.05.13

 

ממש אתמול, פצחנו בקול תרועה רמה את שבוע החתונות האורבניות שלנו, והנה אנו ממשיכות אל עבר החתונה השנייה במספר בשבוע הנהדר הזה והעמוס בכלות אורבניות לרוב.

 

היום, אנו שמחות להכיר לכן את סבטה וחן, ישראלי ועולה חדשה שהתחתנו לא מכבר.

 

 

 

סבטה, עלתה לארץ לפני כשלוש שנים, היישר ממוסקבה הקפואה ולאחר כחצי שנה בלבד פגשה היא את חן בחוף הים. המפגש התרחש באמצעות חברים משותפים ומקשרי ידידות התפתחה לה עם הזמן גם אהבה.

 

  

 

 

 

 

הצעת הנישואין המפתיעה, לדבריה של סבטה (שממש לא צפתה אותה…), התרחשה בעיר מולדתה, מוסקבה, במסגרת ביקור משפחתי שערכו השניים. חן, רצה לשאול את "שאלת השאלות" בבית הקיץ של המשפחה, מקום בעל משמעות רבה עבור סבטה וחלק בלתי נפרד מזכרונות ילדותה.

 

  

 

 

בתחילה חפצה הכלה שלנו בחתונה קטנה, אך מהר מאוד הבינה שקטן, קטן זה לא יהיה, לפחות לא כשבוחרים להתחתן עם בחור ישראלי המוקף בים של חברים! השניים החליטו לצמצם עד כמה שניתן במספר האנשים, ובסופו של דבר הגיעו לתמהיל הנכון והמדויק עבורם.

 

 

 

 

 

ומכיוון שהכלה האורבנית שלנו מגיעה מתחום הסטיילינג (סטייליסטית בעברה שעבדה בלא מעט הפקות בטלויזיה ובמגזיני אופנה נחשבים), לא חשבנו לרגע שהמראה של החתן והכלה יזנח לאנחות. הם נראו כל-כך מתוקים ביחד, מלווים בפונפוני הנייר הצבעוניים שתרמו רבות בשלב הצילומים המקדימים.

 

 

 

 

 

וכיצד הגיבו האורחים שהגיעו מחו"ל לאירוע מסוג אחר לגמרי מן האירועים בהם הם הורגלו? סבטה מספרת כי האורחים לקחו איתם בחזרה לביתם זכרונות מתוקים של חתונה ישראלית… כזאת אשר כללה כמובן גם ריקודים ושמחה גדולה, שנמשכו אל תוך הלילה.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

סבטה וחן, אתם ההוכחה לכך שאהבה ניתן למצוא בכל מקום, וכן - גם בחוף הים. צריך רק להביט ימינה ושמאלה, שוב ימינה ושוב קצת שמאלה, ואז לגלות שהיא ממש, אבל ממש אל מול העיניים. מאחלות לכם שתמיד תמשיכו לאהוב!

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: עדן על המים

קייטרינג: בראף

שמלת כלה: ראשונה - Cymbeline, שנייה - BCBG

איפור: לריסה ליס

שיער: אסף עמוסי

תכשיטים: Gioielli by Liat

צילום סטילס: אלכסיי קודריק

צילום וידאו: VIDITEO

מאת:כלות אורבניות