סאמר אין דה סיטי: החתונה הקלילה של זוהר ואביב

24.09.19

להכיר מישהו דרך שידוך זה עניין ריסקי לעתים. מה אם לא יהיה קליק? מה אם תהיה קטסטרופה של ממש? איך עושים את זה בלי שהצד המשדך יתפדח או יעלב? כל המחשבות האלו בקלות יכולות למנוע מאיתנו לפגוש את אהבת חיינו, ובואו נאמר שאנחנו ממש שמחות שלזוהר ואביב לא היו שום התחבטויות כשהשידוך ביניהם נרקם. אחרת, איך היינו מארחות את החתונה הסופר-קולית שלהם היום?

gallery 1

gallery 1

gallery 1
בזמן התמחותה בעריכת דין, הבוס של זוהר שאל אותה אם היא פנויה לקשר כי יש לו מישהו מקסים להכיר לה. אביב הוא בן של חבר ילדות של אותו בוס ואחרי שראתה תמונות ואישרה את המועמד, הבוס/שדכן בדק מול אביב, נתן לו את המספר של זוהר והשאר היסטוריה.  היינו אומרות שפרטנר לחיים זו המתנה הכי שווה שמישהי אי פעם קיבלה מהמעסיק שלה.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4

gallery 4
הצעת הנישואין התרחשה בביתם, ביום בו זוהר גילתה שחברתה הטובה ביותר קיבלה הצעת נישואין. אחרי יום עבודה, זוהר קפצה למקלחת ואביב יצא ל"סידורים". כשחזר, ביקש מזוהר שתביא לו נורופן כי כואב לו הראש, בקופסה של הכדורים מצאה זוהר פתק עליו היה כתוב "?Will You" - כשהרימה את הראש כבר מצאה את אביב כורע על ברך אחת. מי ידע שמיגרנה יכול להיות כה רומנטית?

gallery 7

gallery 7

gallery 7


תכנוני החתונה החלו מייד מפני שאביב היה בפתחה של תקופת לימודים מייגעת למבחני הלשכה. את הספקים הגדולים והמשמעותיים ביותר הם סגרו ממש בהתחלה - ובקלות. הם פשוט סמכו על החיבור המיידי, האינסטיקנט החיובי והתחושה הנכונה שינחו אותם.

gallery 10

gallery 10

gallery 10
בשלבים המאוחרים יותר, ככל שהתקרב האירוע, זוהר הסתמכה רבות על מנהלת האירוע ששכרה ועם תמיכה מאביב עברו התכנונים ברוגע יחסי ובלי פאניקה מיותרת.

gallery 13

gallery 13

gallery 13


בכל הנוגע לעיצוב, אימא של אביב לקחה פיקוד בשל טעמה המשובח והזוג שם בה את מבטחו לחלוטין. המיתוג נעשה על ידי מעצבת שהיא גם חברה טובה והתאפיין בסגנון אורבני, עם קראפט וצורות גיאומטריות.  הכי שיק והכי הם שיכול להיות.

gallery 16

gallery 16

gallery 16
הקוליות הזו שליוותה אותם בתהליך היא מה שהם מייעצים לכל זוג שנמצא בשלב התכנונים לאמץ. לעשות הכל יד ביד וברוגע, לא לריב על שום דבר כי כשחושבים על זה, מה זה יום אחד שעובר כה מהר לעומת חיים שלמים ביחד? Words to Live By אם אתן שואלות אותנו. 

gallery 19

gallery 19

gallery 19


קרדיטים: 

צילום סטילס ווידאו: אלעדו
מקום האירוע: Ray
מוסיקה: בן גוטר - פיינל דראם
שמלה: ליהי הוד
חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

איפור: נופר אלימלך 
עיצוב שיער: דנה צמות
נעלי כלה: אלדו
נעלי חתן: Fiocco Nero 
הזמנות / מיתוג: פיצ'ס  
מתנות לאורחים: חליטות תה - פיצ'ס 
מנהלת אירוע חיצונית: מוריה גרטי
עורך טקס: מנחם ברוד

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)