נצחון האהבה: החתונה של הדר ואורי

13.04.16

אגדה ידועה גורסת שאי אפשר למצוא אהבה אמיתית בטינדר. הדר ואורי הם ההוכחה שמדובר בקשקוש מוחלט: הזוג הכיר באפליקציית ההכרויות המדוברת ומיד התברר שיש להם המון במשותף. הם גילו שהם אוהבים לשתות את אותה הבירה, לשבת באותם המקומות ובכלל - שיש ביניהם כימיה עמוקה.

 

שמלת כלה

 

hadar gallery 2

 

נעלי כלה

 

טבעות נישואין

 

נעלי כלה

 

עיצוב שיער לכלה

 

תסרוקת כלה

 

תסרוקת כלה

 

איפור כלה

 

למרות זאת, בתחילת הקשר ביניהם הם ידעו עליות ומורדות - כולל כמה הפסקות יזומות, אבל בשלב כלשהו החליטו להפסיק לשחק משחקים ולתת הזדמנות אמיתית לקשר ביניהם. אורי הוא סו שף ולכן במהלך תקופת הדייטינג שלהם הם אכלו הרבה אוכל טעים (דרך מצוינת להעביר את הזמן, אם תשאלו אותנו!).

 

חתן כלה

 

חתן כלה

 

תמונות חתונה

 

כמו שאתן רואות, ההחלטה הזו השתלמה להם - ובגדול; אורי תמך בהדר לאורך התקופה הלחוצה של לימודים לבחינות לשכת עורכי הדין ואחרי כשנה של זוגיות השניים עברו לדירה בפלורנטין. אז הם גם אימצו את בלה, כלבתם האהובה שחולקת איתם את הבית.

 

צילום חתן כלה

 

צילומי חתן כלה

 

צילומי חתן כלה

 

הצעת הנישואין הגיעה כשהזוג טס להירגע שבוע בדרום איטליה: אורי כל כך התרגש שכמה שעות לאחר הנחיתה הוא לא התאפק וכרע ברך בחדר המלון. נו טוב, ככה זה כשאתה סוחב את הטבעת בכיס של הג'ינס מספר ימים מהפחד שארוסתך לעתיד תמצא אותה טרם ההצעה... מיד לאחר ההצעה הזוג נהנה משבוע מקסים של טיולים ואוכל - שהוא, כאמור, תחביב משותף.

 

צילומי חתן כלה

 

צילומי חתן כלה

 

חופה

 

חופה

 

חתונה

 

רחבת ריקודים

 

הדר ואורי הספיקו לתכנן את החתונה בכארבעה חודשים בלבד ובינינו - זה כל הזמן שצריך כשיודעים שזה זה. כבר בתחילת הדרך הדר ידעה שהיא רוצה להתחתן באחוזה במושב בית חנן ואחרי ביקור אחד, גם אורי החליט ששם הוא יישא את הדר לאישה.

הדר ואורי, התמונות מדברות בעד עצמן: ניכר שהיתה לכם חתונה שמחה ומאושרת ואנחנו מאחלות לכם שכאלה יהיו גם החיים המשותפים שלכם.

 

 

קרדיטים :

גן אירועים: האחוזה בית חנן 

צלם: איתמר כהן 

דיג׳י: מעין ברגמן 

עיצוב שיער ואיפור: כרמל יהלום 

נעלי כלה: רוני קנטור 

הזמנות: הזמנות בשקל 

חליפת חתן ונעליים: סגל 

זר כלה וסיכת פרחים לשיער: פרחי יסמינה 

 

מאת:כלות אורבניות