נעמה ואיל, 8.4.11

11.07.11

 

אם חשבתן ששירה בציבור זה עניין לשרהל'ה שרון בלבד - אז טעיתן, פשוט כך. הזוג שנציג בפניכן היום הכיר באירוע חברים משותף של שירה בציבור. כן, כן, שמעתן נכון. אי שם בצפון הארץ, במצוק הארבל, אל מול נופים מדהימים ושירה מרנינה, נדלק הניצוץ בין נעמה לאיל.

 

 

 

 

 

נעמה (31), פיזיוטרפיסטית ילדים, ואיל (31), מטפל בעזרת בע"ח ולומד לתואר שני בביבליותרפיה, גרים בת"א עם הכלב המתוק שלהם, שאיך לא - גם הוא כמובן לקח חלק בחתונה.

 

 

 

 

הם בחרו להתחתן עם תחילתו של האביב, בחתונת שישי בצהריים. בעיניהם, כשהשמש זורחת - הכול פשוט נראה יפה יותר (ולנו, קשה שלא להסכים). עם סיום קבלת הפנים, טקס החופה והמסיבה נמשכו החגיגות למסיבת אפטר-פארטי בנוכחות המשפחה והחברים הקרובים. שלוש שעות נוספות של מסיבת ריקודים מטורפת וכמובן שירה בציבור, אלא מה?!? סיפרו לנו שלא היה אחד שישב על הכסא!

 

 

 

 

 

בעיננו, היופי האמיתי בחתונתם של נעמה ואיל, נבע משלל הטאצ'ים האישיים בהם בחרו לתבל את האירוע: ההזמנה שצויירה ביד ע"י נעמה, ציור העץ שקיבל את פני האורחים והזמין אותם להחתים את טביעת אצבעם בשלל גוונים מקסימים, לוחות הציור הענקיים שהמתינו לצד רחבת הריקודים וקראו לאורחים לברך, לצייר, לקשקש או סתם להשתגע, ואיך אפשר מבלי להזכיר את חלות השבת המתוקות שהמתינו בשקיות נייר אישיות לכל אחד ואחד מהאורחים בצאתם מהאירוע. אחחח... ממש מפעל קטן לרעיונות נהדרים!

 

 

 

 

 

 

 

אז תודה לכם נעמה ואיל על שבחרתם לשתף את כולנו בחתונה האביבית שלכם! המשיכו לשיר ולשמוח עוד ועוד ועוד!

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות