נעלי כלה שלא רואים בכל יום וחופה במיקום מפתיע

27.05.18

אין ספק שבכל חתונה שמתארחת אצלנו יש משהו מיוחד. במקרה של החתונה של אתי ונועם, הטופ 3 בעיננו הם נעלי הכלה הסופר מגניבות של אתי, החופה המיוחדת של השניים והעיצוב הרומנטי והחמים של החתונה עצמה. נשמע טוב? זה גם נראה כך. 

 

אתי ונועם פתחו את יום החתונה שלהם בהתארגנות משותפת בדירתם בתל אביב, כדי שהכלבה האהובה שלהם, לילי, תוכל להיות לצידם ולהתרגש יחד איתם (וכמובן, לספק תמונות מוש). 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 02

 

gallery 1

 

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

 

כפי שהבטחנו, נעלי הכלה של אתי יהיו משהו שנתעכב עליו. כי בואו, נכון שמדובר בנעלי כלה לבנות, שהן בחירה קלאסית לכאורה, אבל הקישוט המטריף של הכנפיים בחלקן האחורי הופך אותן למהממות במיוחד לטעמנו, כאלו שהן הכל חוץ מבחירה סטנדרטית של נעלי כלה. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

אה, כן, והן הגיעו עם כיתוב של Wifey for lifey על הסוליות. מישהי אמרה ׳השראה׳ ולא קיבלה?

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הזוג ידע שהחתונה שלהם תכלול אווירה טבעית והרבה ירוק. כך, בחרו לערוך את צילומי הזוגיות שלהם בגן האירועים, כשתאורה סתווית מעודנת מאירה כל פריים, והשיק הגלאמי שלהם משלים אותה. נועם בחליפה שחורה וקלאסית עם בוטונייר פרחוני שמבצבץ מכיס הבלייזר שלו, ואתי, בשיער פזור וגלי ושמלת מידי מנצנצת במינון המדויק. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

והזר. אוי, הזר - הצבעוניות שלו הקסימה אותנו, האקלקטיות שלו הייתה כל כך נכונה והשתלבה נפלא בטוטאל לוק הכלתי. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

בתור חובבת טבע וירוק, אתי חלמה על לוקיישן מתחת לכיפת השמיים. אבל בעיות לו"ז הובילו לכך שהחתונה נקבעה לחודש נובמבר, ולכן זה היה ברור שהגן שייבחרו חייב להיות גדוש בחלונות שקופים, ובעיקר בהמון ירוק וטבע מסביב. הגן שנבחר הצליח להגשים את הויז'ן הפסטורלי.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

שיטוט גדוש בפינטרסט הוביל לבחירה בסגנון העיצוב המבוקש – כזה שיכלול הרבה עץ, הרבה ירוק והרבה קריסמס לייט. בדגש על הרבה! אתי מספרת שהיה חשוב עבורה שהאולם יהיה מואר, בזמן שהשילוב עם העץ והירוק ייצרו אוירה חמימה וכפרית. 

 

האולם האלגנטי אכן היה עמוס בפרחים ואינספור ירוק – והרבה שרשראות לד שכישפו כמעט כל פינה. רק תראו את אסופת השרשראות לצד החופה שמרגישות כמו מטר של כוכבים.

 

gallery 022

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

השניים בחרו בקונספט של חתונה הפוכה: שנפתחה בארוחת ערב, המשיכה לחופה ונחתמה בריקודים לתוך הלילה ללא עצירות. וכיוון שהם רצו שהחתונה תמשיך הישר אל המסיבה, החופה הייתה חופת חברים, באמצע רחבת הריקודים, ללא במה, כשכל האורחים עוטפים את השניים כמה שיותר קרוב. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

את שיר הכניסה לחופה, I Follow Rivers בגרסה אקוסטית, ביצעה שרי גבעתי – חברה של בני הזוג, והסצנה כולה הייתה מרגשת בטירוף. שיר שבירת הכוס, אגב, היה אותו השיר בדיוק, רק בגרסה המקורית והקצבית. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

כדי לפתוח את המסיבה עם שבירת הכוס כפי שהשניים תכננו, אתי חלצה את הנעליים המושלמות שנעלה בתחילת הערב ועברה לסניקרס של נייק כדי לקפץ, לרקוד ולשמוח בנינוחות. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: אורלי פרל ניר

צילום וידאו: רונן גולדשטין

מקום האירוע: חוות רונית

הפקה: כפיר אילוז

עיצוב האירוע: מירו דניאל - פלוריסט

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: איתי גאלו - אטיסוטו

שמלה: ענבל דרור

איפור: נאור אפל

עיצוב שיער: זיו אמסלם

טבעות ותכשיטים: הבורסה לתכשיטים

נעלי כלה: סופיה וובסטר

הזמנות / מיתוג: אתי הכלה

חליפה ונעלי חתן: טומי הילפיגר

עורך הטקס: הרב חיים הבלין

חוויות: מגנטים - פרינט מיי פיק

DIY: הזמנות

שיר כניסה לחופה - שרי גבעתי

מאת:כלות אורבניות