נעים ומקושט בסוכה שלנו!

14.10.14

המקום מקושט, האורות מנצנצים, האורחים מגיעים לביקור. רגע, אנו מדברות על חג הסוכות והאושפיזין שלנו או על האורחים בחתונה אורבנית? אז מסתבר שבין שני האירועים יש הרבה קווי דמיון ולכן בכל שנה מחדש, אנו מצפות בשקיקה לחג האירוח האולטימטיבי.

 

כפי שסיפרנו לכן כאן למעלה החג הזה מעורר בנו השראה רבה ואנו מלקטות בו רעיונות מקסימים שיכולים לשמש אתכן גם בעיצוב החתונה. הפעם ביקשנו ממאי ארט, הצעת הגשה לקישוט קל להכנה, כזה שיכול להתאים באותה מידה גם לסוכה וגם לאירוע. חיש מהר חיברו עבורנו כמה חוטי טריקו, צנצנות ו-ווים, עד שנוצרו מעמדים יפים לתלייה, שיכולים לשדרג את הלוק של כל מקום ומקום.

 

מה שנחמד במיוחד בקישוט הזה, הוא שאין בו חוקים: אפשר ליצור מעמדים בגבהים שונים ובכמות המתאימה, לפזר בהם פרחים צבעוניים או נרות שיוסיפו מן הקסם שלהם. ברגע בו שולחן העבודה מתכסה בכל אותם חומרי עבודה, מופיע לפתע דגדוג מוכר באצבעות וכך אנו יודעות שמלאכת ה-DIY עומדת להתחיל. בדיוק עבור אותם הרגעים, מאי ארט צירפו לנו את הוראות ההכנה, שלב אחר שלב, ליצירת צנצנות הפלאים הללו.

 

חומרים:

חוטי טריקו (של סופרקיט, ניתן לרכוש במאי ארט)

צנצנות שיש בבית

ווים (איקאה)
פרחים יפים או נרות אהובים

אופן העבודה:

 

 

נחתוך 16 רצועות שוות של חוטי טריקו, בתמונות הם חתוכים לפי אורך של 120 ס"מ. ניישר את כל החוטים כדי ליצור קו התחלה אחיד ונקשור.

 

 

נפצל את החוטים לקבוצות של ארבע ונקשור קשר אחד, של כחמישה סנטימטרים, מהקשר המרכזי.

 

כעת ניקח שני חוטים מכל קבוצה ונקשור אותם יחדיו (גם הם ממוקמים במרחק של כחמישה סנטימטרים מן הקשר המרכזי).

 

 

כך נקשור יחדיו את כל הקבוצות עד שיתקבל מעין עיגול סגור. לשלב הזה הכי נוח להכניס את קצה המובייל הסגור לתוך כוס.

 

 

נקלע את החוטים לכדי צמה המורכבת משתי חתיכות, קיימת אפשרות גם ליצור צמה של שלוש חתיכות באמצעות השימוש בשלושה חוטים בכל קבוצה.

 

 

כעת, נקלע את כל הקבוצות שלנו יחדיו ונקשור את הקצה. נשחיל על וו ונכניס את הצנצנת למקומה. לאחר שסיימנו, נמלא את הצנצנות בפרחים, נרות, סוכריות צבעוניות או בכל חומר מילוי אחר שמתאים לעיצוב הכללי.

 

הסוכה שלנו הפעם היא צבעונית מתמיד, מלאה בפרחים ובצנצנות יפות... חג שמח!

 

קרדיטים
רעיון מקסים והדרכה: מאי-ארט, דיזינגוף סנטר - ת"א
צילום: כלות אורבניות

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: