נעה ועידן, 24.10.14

05.01.15

את הפוסט של החתונה האורבנית הפעם, אנו מתחילות דווקא עם צילומי הזוגיות של בני הזוג שמתארחים אצלנו היום, נעה ועידן. התמונות שתועדו במגרש הביתי של השניים, מאפשרות לנו להכיר אותם טוב יותר, את חיי היום יום שלהם וללמוד מה הם אוהבים. כך למשל, אנו מגלות שנעה (בלי ו') מרכיבה משקפיים שהפכו כבר לחלק משמעותי באישיות שלה ולכן גם ביום החתונה בחרה להתאבזר בהם. אנו כמובן מאוד בעד הבחירה הזו ומעודדות את הכלות שלנו עם המשקפיים שלא לוותר על הסממן הזה גם ביום האירוע עצמו! באמצעות הצילומים גם הכרנו את פולה, הכלבה המשותפת והאהובה של השניים - שהוסיפה המון חיוכים וכיף לצילומים, בדיוק כפי שהיא נוהגת לעשות בביתם.

 

noa idan eng 6

 

noa idan eng 5

 

 

 

 

 

אז חוץ מהזדמנות הפז לבלות עוד קצת זמן איכות עם בני הזוג, צילומי הזוגיות - כך הם מספרים לנו - ממש עזרו להם להשתחרר מול המצלמה, להתכונן ליום החתונה שמחכה להם ולהכיר טוב יותר את האיש שמאחורי העדשה, הלא הוא איגור לובנסקי היקר - בנסיבות ניחוחות יותר, כשאין לו"ז מתוקתק שעומד על הפרק. 

 

 

 

 

 

 

בוקר יום האירוע הגיע והנה שוב פוגשים אותנו כל מיני נגיעות צהובות שמלוות אותנו עוד מאז צילומי הזוגיות ומרגישות לנו כל כך טבעיות, כעת כשאנו כבר מכירות את נעה (בלי ו') ואת עידן. 

 

 

 

כל הצהוב המשמח הזה פוגש אותנו כמובן גם בזר היפה של נעה...

 

 

 

 

 

 

 

וכמובן גם במיתוג של האירוע עצמו - בדואט מושלם עם הגוון הסגול ושלל דיטיילים קטנים ומלאי אישיות: כמו עציצים שהוענקו במתנה לאורחים, פינת הצלמניה ומשקפי שמש בשלל גוונים בוהקים - ממש כמו אלו שכיכבו בצילומי הזוגיות!

 

 

 

 

 

 

גם לחופה עצמה יש סיפור מיוחד, שכן היא עוברת בין כל קרובות משפחתה של נעה, כשבכל אירוע אמה רוקמת באמצעות חוט כסף את תאריך החתונה החדש, סופר מרגש!

 

 

 

 

 

נעה ועידן היקרים, היה לנו העונג לבלות איתכם שוב - ושוב!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: בריזה בטבע

עיצוב: לולה- עיצוב ארועים של אהבה
קייטרינג:קסם הקרמל

מוסיקה: דיג'יי- גיא גוטמן, להקה- הודסקא אקספלוסיב
צילום סטילס: איגור לובנסקי
שמלה:שו שיין
איפור:דפנה גרבינסקי
עיצוב שיער:טל-תלים (טל מושקוביץ')
טבעות: המקום של יפעת
נעלי כלה: נעלי קטלינה
נעלי חתן: זארה
תכשיטים: שלומית אופיר
הזמנות / מיתוג: עצמאי- עשינו מיתוג בצבעי צהוב סגול, אשר ליווה את ההזמנה, שלטי הכוונה, דגלונים לעציצים ועוד
חליפת חתן: זארה
חוויות: מגנטים- יוני לאופר
DIY: מקלות עם פעמונים וסרטים בצבעי החתונה, כובעים לבנים ששמנו לכולם סרט אחיד בצבע צהוב, זר כלה- אמא קיבלה יד חופשית והתאימה את הפרחים לצבעי החתונה
מתנות לאורחים: עציצים- שגידלנו בעזרתה של אמא :) מאז שהתארסנו היא גידלה כ 50 עציצים, ששימשו כמרכזי שולחן, נעטפו בשקית נייר חומה ושמנו עליהם דגלוני "קחו אותי הביתה"

מאת:כלות אורבניות