נעה ומתן, 3.9.13

28.10.13

 

נעה ומתן שמתארחים כאן אצלינו היום מביאים עימם דרישת שלום חמה מן השנה החדשה שנחגגה לא מכבר במחוזותינו. השניים עושים זאת בצורה חיננית וענוגה כל-כך, כשהם מצליחים בקלות רבה לגרום לנו להתגעגע אל החג שהיה: הרימונים, כרטיסי הברכה המנצנצים של פעם, הדבש המתוק… אין, פשוט אין על ראש השנה שלנו!

 

 

 

 

 

נעה ומתן הכירו עוד בימי השירות הצבאי ומאחוריהם שנים ארוכות של יחד. מעוניינות במספר המדוייק? מדובר בשבע שנים בדיוק, כשלאחר שש מתוכן הגיעה גם הצעת הנישואין, ממש בסמוך לולנטיינס דיי.

 

 

 

 

מן הרגע שהחליטו השניים להתחתן הם החלו בחיפושים אחר הלוקיישן המבוקש וידעו שיהיה זה גן ירוק, הממוקם אל מתחת לכיפת השמיים. וכשזה נמצא, נקבע גם התאריך - ערב לפני חגיגות ראש השנה, מה שמיד הוביל אותם לתכנון חתונה באווירת חג נוסטלגית ושמחה.

 

 

 

 

כבר בקבלת הפנים המתינה לאורחים עמדת ״שנות טובות״, ממש כמו פעם, שהזמינה אותם לכתוב ברכות זו לזה כמו גם לבני הזוג. ואם חשבתן שאווירת החג הסתיימה בזה, נספר לכן שטעות בידיכן שכן רימונים יפים עיטרו את מרכזי השולחן ואף היוו חלק בלתי נפרד מן החופה של נעה ומתן לצד פרחים לבנים, איזה קונטרסט משגע!

 

 

 

 

את דרכו לחופה עשה הזוג שלנו כשהוא מלווה על ידי להקת הקליינע מענטשעלעך האהובה עלינו כל כך, שניגנה לאורחים גם בשלב קבלת הפנים וגם לאחר שנשברה הכוס אל מתחת לחופה. הם עשו הרבה שמח, כמו שרק הם יודעים, ואפילו גרמו לאורחים לפצוח בריקודי סוערים של מעגלים-מעגלים.

 

 

 

 

נעה סיפרה לנו כי אחרי שעות רבות כל כך שהעבירה להנאתה בבלוג, החליטה היא ליצור ביחד עם אימה היקרה שלל דברים לחתונתה שלה - ברכות שנה טובה, פרופס לצילומים, מרכזי שולחן, צנצנות דבש מתוקות שחולקו במתנה לאורחים… כל אלה היו רק קמצוץ קטן של היצירות מעשה ידיה וידי אימה.

 

 

 

 

 

וכיצד השניים מסכמים את היום שהיה? ״היה שמח וחגיגי!!! חבל שנגמר…״. אתם צודקים נועה ומתן המקסימים שלנו, בהחלט חבל שנגמר ובאמת נראה שהיה גם שמח וגם חגיגי בחתונת ראש השנה שלכם. מאחלות לכם שנה טובה וגדושה במלאן רגעים של ביחד, כי ביחד זה הכי הכי!

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: החורשה, קיבוץ יגור

שמלת כלה: פלורה

נעלי כלה: מייק עיצובים

איפור ועיצוב שיער: נופר בן-צבי

אקססוריז לכלה: צמיד - שלומית אופיר

בגדי חתן: זארה, קסטרו

נעלי חתן: אלדו

טבעות נישואין: דודי פז

צילום סטילס: גלעד בן שץ

צילום וידאו: ניר לביא

די' ג'יי: נדב זיגלמן

להקה: קליינע מענטשעלעך

הזמנות: לינוי גל, סטודיו ליניקה

עיצוב חופה: עדה כספי

עיצוב שולחנות: הכלה ואימה

מתנות לאורחים: צנצנות דבש

 

מאת:כלות אורבניות