נסיעה בקרוואן וצילומים ליד ערימת גרוטאות: קבלו חתונה אורבנית על-אמת

24.05.18

מכירות את הזוגות שלוקחים את החתונה שלהם אל כיוון ממש מגניב ואחר? אז קארין ונתן משתייכים אל הזוגות הללו בדיוק. לא נעשה לכן ספוילר גדול מדי, אבל נגלה לכן שהחתונה שלהם כללה נסיעה בקרוואן, צילומים במקומות לא צפויים ומישהו מיוחד במינו שליווה אותם אל החופה. 

 

gallery 1

 

 gallery 1

 

gallery 1

 

אהבנו מאוד את ההזמנה לחתונה של השניים, שלא לקחה את עצמה ברצינות מדי ונשאה כיתוב חמוד ומשעשע. הצירוף של תמונת וינטאג' לצידה - רק שדרגו את הפריים המוכר של הזמנת החתונה עוד יותר.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

בכלל, אהבנו את הוייב האורבני הכללי בצילומי ההתארגנות – ופשוט עפנו על הכפכפים של הסימפסונים, הכי שדרוג וקריצה חיוניות לטואל לוק הלבן.

 

הכפכפים אולי היוו רמז לנעלי הכלה שעתידות להגיע בסצנה הבאה, שהן סופר לא שגרתיות וצבעוניות, כאלה שלא הייתן מנחשות שישודכו לשמלת כלה, או במילים אחרות: מדובר בנעליים מהז'אנר המשובח ביותר.

 

gallery 1

 

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 1

 

אהבנו מאוד את הפריים שבו נתן מגיע אוחז בפרח חמנייה ארוך בידו – כמה פשוט, ככה רומנטי ומקסים.

 

gallery 1

 

gallery 09

 

gallery 1

 

ומי צריך רכב חתן-כלה כשיש אוטוקראוון?! השניים מתארים את ההחלטה לשכור אותו כאחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלו. הרכב שימש אותם לאורך כל יום הצילומים, ובתום החתונה הם ירדו אתו לחוף ונשארו לישון בו עד ליום ראשון. אמרנו לכן, הכי פסטיבל אהבה.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

צילומי הזוגיות של השניים פשוט מטורפים, מרביתם נלקחו בלוקיישן לא שגרתי ומושלם של מגרש גרוטאות של רכבים. הפריים של קארין על גבי שלל ג'אנק של מתכת עוצמתי וכאילו ולקוח מתוך הפקת אופנה מערכתית.

 

gallery 1

 

הוייב האורבני הורגש בכל פינה ופינה בצילומים של השניים – כמו בפריים הנעליים על גבי השלט הנושא את שם הרחוב - ככר מסריק. אמייזינג.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הלוקיישן לחתונה היה ירוק ושופע DIY, כמו גם חשיבה מוקפדת על הדיטיילז. סידורי השולחן הורכבו מעציצי תבלין שנעטפו בדפי נייר בניחוח וינטאג' – אשר הכילו הרבה ירוק ופרח חמנייה שמציץ וקורץ לעולם.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

ואיזה יפות תמונות הפולרואיד שצולמו, הכי בסטייל. מלבד צילומי הפולארויד, האורחים גם צילמו תמונות משוגעות לחלוטין במצלמות חד פעמיות שחולקו להם.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

על שלב החופה אנחנו חייבות להתעכב - החל מהכלבלב של השניים שליווה אותם אליה, דרך ג׳וליאן שגראן (מ׳מסיבת גן׳ עם ירון לונדון, זוכרות?), והמון חברים ובני משפחה אוהבים שמקיפים אותם.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

פרויקט ה-DIY המשמעותי ביותר בחתונה היה מסיכות וקישוטים מוש שהוכנו לטובת האורחים. העובדה שהם נתלו יחד על שני לוחות צמודים רק הפכו את כל העמדה למגניבה יותר. ו-וואו, איזה מעלפות המסיכות של הסופר היוז – פשוט טאץ' מנצח של גרוביות לחתונה.

 

gallery 1

 

gallery 00

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: מור אלנקווה

מקום האירוע, בר וקייטרינג: שמורתה

הפקה: רועי רוזן

עיצוב האירוע: חגית קורקוס

מוסיקה: יערה גולדמן

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: איתי בן זריהם

שמלה: דנה חנצ'ינסקי

איפור: אירה בל

עיצוב שיער: ירון גריין

טבעות: מילר

נעלי כלה: united nude

נעלי חתן: ALDO

תכשיטים:  LEAH tlv

הזמנות / מיתוג: karina studio

חליפת חתן: solochrome- men's wear by sivan Levin 

עורך הטקס: ג'וליאן שגרן

חוויות: צילום פולארויד - אנלוגית

DIY: מסכות וקישוטים

מתנות לאורחים: מניפות

אוטוקראוון: לאופק

מאת:כלות אורבניות