ניבה ויוני, 2.6.14

23.08.14

 

בכוחו של תחביב אחד קטן או גדול להפגיש בין שני אנשים ולקשור את גורלם זו בזה, בדיוק כפי שקרה לניבה ויוני שלנו. השניים אוהבים וחיים מוסיקה, החל ממוסיקת סול ועד לראפ, העיקר שתמלא את ליבם וביתם.

 

 

 

 

 

 

בני הזוג הכירו במהלך סדנה אליה נרשמה ניבה ובמסגרתה פגשה היא את יוני המדריך. אל מן הרגע הראשון הבחינה במדריך הביישן והחייכן הזה, אך היססה לעשות את הצעד הראשון. עם סיום הסדנה גילו השניים כי יש להם מכרה משותפת, יצרו קשר זו עם זה והשאר… היסטוריה המלווה בפסקול עם גרוב אמיתי.

 

 

 

 

 

 

 

הצעת הנישואין הגיע בתזמון מפתיע, לאחר טיול משותף לאחת הערים היפות בעולם - פריז. עם חזרתם ארצה החליט יוני לשלוף את הטבעת בביתם, בעת שניבה כבר הסירה את האיפור, לבשה פיג׳מה והתכוננה לשנת היופי שלה… אך לפתע פתאום נשאלה השאלה.

 

 

 

 

 

התרבות והמסורת האתיופית היתה גם היא חלק בלתי נפרד מחתונתם של ניבה ויוני, כשאת ההכנות לאירוע ליווה בין היתר צוות צילום מערוץ קהילתי שעקב אחר יומם המיוחד.

 

 

 

 

לקראת טקס החופה החליפו השניים את שמלת הכלה וחליפת החתן לטובת לבוש מסורתי, כשהרקמות על בגדיהם, תאמו בצורה מושלמת את הרקמות שעל גבי החופה - אותן רקמה בעצמה אימו היקרה של יוני.

 

 

 

 

 

 

כיאה לזוג שחי ונושם מוסיקה, גם הפלייליסט של האירוע שיקף את טעמם האישי וכלל מוסיקה אתיופית שהצליחה להרקיד את כולם ולהקת מסורתית שהעניקה הופעה חיה. כך התערבבו להם יחדיו סוגנים מוסיקליים רבים ומגוונים אשר חיברו בין תרבויות שונות בחגיגה שכולה אהבה.

 

 

 

 

פעם נוספת אנו מארחות כאן זוג שמצליח לרגש אותנו ממש, אך הגיע הזמן להיפרד לשלום ולאחל לכם, ניבה ויוני המקסימים, מזל טוב ענק.

 

♣♣♣

 

מקום האירוע: גן אירועים שורש

קייטרינג ובר: גן אירועים שורש

שמלת כלה: נתנאל זיקרי

נעלי כלה: h&m

איפור: קרן קורתי

בגדי חתן: דורון אשכנזי

נעלי חתן: ספרינג

תכשיטים: forever21

צילום סטילס: טלי ודבורה

די ג׳יי: לסה פסה

להקה: להקת מוזיקה אתיופית בניצוחם של אבטה בריהון ועמרי מור

עורך הטקס:הרב לוי ויימן-קלמן

מאת:כלות אורבניות