ניבה ודניאל, 2.1.15

24.02.15

אנשי המקצוע מתחום החתונות, רגילים לרוב לעמוד מאחורי המצלמה - ללוות את הזוג בשלבים השונים שבתכנון האירוע. מדובר באנשים שמכירים את תהליך התכנון מקרוב, משתפים פעולה עם ספקים אחרים בתחום ובאופן כללי נושמים וחיים את תעשיית החתונות המקומית. לכן, כשמגיע זמנם להתחתן בעצמם, תמיד כיף לראות מה החליטו לקחת איתם לאחר כל השנים בתחום, איך ייראה האירוע שלהם ובעיקר - איך זה מרגיש להיות לראשונה מול המצלמה, במרכזן של ההתרחשויות.

 

 

 

 

 

nina daniel9

 

 

שמחנו על ההזדמנות לארח את ניבה ויואלא, מאפרת ומסרקת כלות שכבר קישטה את הבלוג-מגזין שלנו בעבודותיה היפות, אלא שהפעם אנו מכירות אותה מזווית קצת שונה והרבה יותר אינטימית. לבטח לא תופתעו לגלות שגם את החתן האורבני שלה דניאל, הכירה בעקיפין על סט העבודה, שהרי מדובר בקרוב משפחה של לקוחה אותה איפרה לקראת החתונה של בתה. אותה לקוחה טענה שוב ושוב בפני ניבה כי השניים פשוט מוכרחים להכיר וכנראה שהאינסטינקטים שלה היו סופר מדויקים - כי אל מן הרגע של הפגישה, ניבה ודניאל הפכו לבלתי נפרדים.

 

 

 

 

 

 

ההיכרות והניסיון עם התחום, לצד החברויות שרקמה עם הקולגות למקצוע, ללא ספק הקלו באופן משמעותי על תהליך ארגון האירוע. עם הזמן ושלא במכוון, ליקטה ניבה בכל העת המלצות ודיטיילים קטנים שאהבה לקראת חתונתה שלה בבוא העת וזו הייתה ההזדמנות המושלמת ליישם. 

 

 

 

 

 

 

הבחירה לקיים את האירוע ביום שישי בצהריים הרגישה טבעית עבור השניים, בעוד שמזג האוויר הסגרירי שבחוץ - עמד בניגוד מושלם לאווירה החמימה והביתית שהשרה האירוע על אורחיו וכמובן גם על בני הזוג - וכשמביטים בתמונות שלהם אי אפשר להתעלם מן העובדה כי אחד האורחים החשובים ביותר, הוא זה שמתחבא בבטנה של ניבה, הבייבי הקטן והמתוק של השניים.

 

 

 

 

 

 

 

 

ניבה ודניאל היקרים, התחושה השלמה שלכם מבעד למסך מורגשת היטב ומחממת גם לנו את הלב!

 

קרדיטים

 

מקום לאירוע, בר וקייטרינג:פיין קלאב

מוסיקה: פפריקה תקליטנים, חליל ונבל night music
צילום סטילס: אורלי פרל ניר

שמלה:אלינור לרמן
איפור ושיער: מורן לוין
טבעות:הבורסה לתכשיטים
נעלי כלה: אלדו
הזמנות / מיתוג: המיתוגיה
עורך טכס: הרב דיסקין, הרב ראשי של קרית אתא
DIY: עציצי רקפות עטופים בד יוטה, זר כלה
מתנות לאורחים: עציצי רקפות
מתוקים: פיין קלאב

מאת:כלות אורבניות