נטע ועמי, 5.7.12

03.10.12

 

ממש בימים אלו, עוזבים נטע ועמי את תל-אביב. הם משאירים את חפציהם במושב בן-עמי, המושב בו גדלה נטע, ונוסעים לשלושה חודשים לדרום אמריקה, ועל זה נאמר: לקנא, אבל ממש! מדובר בשני הייטקיסטים, שהכירו במקום עבודתם, בעת שעבדו באותו הצוות. הם התאהבו, ותוך כמה חודשים בודדים "גררה" נטע את עמי הכפר-סבאי, לדירה בעיר הגדולה. מהר מאוד הצטרף אל השניים חתולקו, חתול חמוד ופחדן, שהצטרף מייד לחלוקת העבודה הצודקת בבית: נטע וחתולקו אחראים על הבלאגן, ואילו עמי אחראי על הסדר והניקיון. זאת חלוקה.

 

 

נטע מספרת שאת הצעת הנישואין הצליחה לצפות מראש, אך עדיין נהנתה מכל דקה ודקה שלה. בחודש ספטמבר האחרון החליט עמי לקחת אותה למלון המופלא 'בראשית', שעל גדות המכתש, שם בילו יומיים נרגשים ומאושרים, כשבמהלכם כמובן התרחשה ההצעה.

 

 

את החתונה בחרו לערוך בעונת הקיץ הלוהטת והעמוסה, עם יום שהתחיל בעיצוב השיער והמשיך בסטודיו לאיפור, בו היו הרבה, הרבה, (הרבה!!!) כלות נוספות, שגם הן כמובן התארגנו לאירועים שלהן. אתן יכולות לדמיין לעצמיכן את רמות המתח והלחץ ששררו במקום, אך ברגע שעמי הגיע לאסוף את נטע, הכול התפוגג כלא היה, ובזה עזרה גם שמלת הכלה שתפרה לעצמה נטע במו ידיה, במסגרת לימודי תפירה.

 

 

סדרת הצילומים המקדימים החלה בעיר מגוריהם של השניים, תל אביב, כשאת המשכה ערכו קרוב למקום האירוע, באיזור בית אורן ועל רקע היערות שאי אפשר היה לפספס.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השניים מספרים כי הם אוהבים את אותם הדברים, ולכן גם היה להם פשוט וקל בבחירת כל אחד ואחד מבעלי המקצוע שליוו אותם. בתכנון החתונה, הם רצו להביא לידי ביטוי גם את אופיים ולייצר אירוע נינוח, באווירה כפרית ועם המון חברים מסביב. וכשיודעים מה רוצים, בדיוק אבל בדיוק, זה גם מצליח.

 

 

 

וכפי שסיפרנו לכן בתחילת הפוסט, ממש בקרוב הם יסעו לדרום אמריקה, וכשיחזרו יפצחו בפרק חדש בחיים, בצפונה של הארץ. הם מקווים להפריח את הגליל ומבטיחים כמובן לשמור על קשר עם העיר הגדולה.

 

 

 

נטע ועמי, זוג יפה, אנו מאחלות לכם נסיעה טובה והתאקלמות מהירה בצפון לכשתחזרו. בינתיים, היו בטוחים שנתגעגע… נשיקות, נשיקות!

 

♠♠♠

 

מקום לאירוע, קייטרינג ובר: בקתה ביער, קיבוץ בית אורן
שמלה: ראשונה - עיצוב ע"י הכלה (תפירה בסטודיו של טניה מן), שנייה - זארה
קייטרינג ובר: בקתה ביער, קיבוץ בית אורן
מוסיקה: גלעד מיטרני, שבלול
צילום סטילס: דויד סקורי
איפור: ורד ספיבק
עיצוב שיער: עינת סברלו
נעליים: פרמי, Goliath

 

מאת:כלות אורבניות